شمانیوز
کد خبر : 930123

باشگاه پرسپولیس عالیشاه نمی‌تواند به صورت قطعی و برای طولانی مدت، پرسپولیس را ترک کند و مذاکرات فقط با باشگاه‌هایی درمورد انتقال این بازیکن ادامه پیدا می‌کند که شماره 2 سرخپوشان را به عنوان یار قرضی طلب کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ باشگاه پرسپولیس برای امید عالیشاه یک شرط گذاشته؛ اینکه فقط می‌تواند با قراداد قرضی از تیم جدا شود. عالیشاه نمی‌تواند به صورت قطعی و برای طولانی مدت، پرسپولیس را ترک کند و مذاکرات فقط با باشگاه‌هایی درمورد انتقال این بازیکن ادامه پیدا می‌کند که شماره 2 سرخپوشان را به عنوان یار قرضی طلب کنند.

 امید عالیشاه یکی از بازیکنانی است که گفته می‌شود نامش در لیست مازاد پرسپولیس برای نقل و انتقالات زمستانی قرار دارد و این در شرایطی است که از دقایقی پیش نقل قول‌هایی از وی درباره جدایی و حضور در شهرخودرو نیز منتشر شده است.

36

عالیشاه درباره این نقل و قول‌ها که در آن اعلام کرده راهی شهرخودرو می‌شود و فصل آینده به پرسپولیس بازخواهد گشت گفت: من هیچ حرفی نزدم. با هیچ رسانه‌ای هم مصاحبه نکردم و تمامی آنها را تکذیب می‌کنم. فعلا در اختیار باشگاه هستم و بازیکن این تیم هستم و هر چه صلاح بدانند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه