شمانیوز
کد خبر : 930345

پشت پرده نرفتن شهریار به ذوب آهن؛

دلیل پاسخ منفی علی دایی به پیشنهاد ذوب آهن چه بود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به خبرانلاین ؛  در شرایطی که مدیران ذوب‌آهن تا ظهر دیروز از انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی جدید تیمشان مطمئن بودند، ناگهان دایی با خبرگزاری ایسنا مصاحبه و اعلام کرد که حضورش در اصفهان صحت ندارد. او البته داشتن پیشنهاد از ذوب آهن را تائید کرد منتهی گفت که پاسخش به این پیشنهاد منفی است.

اگر چه به نظر می‌رسد او به خاطر خانواده و همچنین کارهای تجاری‌اش علاقه‌ای به خروج از تهران ندارد اما انگار دایی منتظر دریافت پیشنهاداتی از داخل تهران است. خبرآنلاین امروز در گزارشی مدعی شده اگر ادامه همکاری پرسپولیس با کالدرون غیرممکن شود، شاید مدیران پرسپولیس سراغ دایی بروند. از طرف دیگر خبرورزشی هم پیش بینی کرده که در صورت منتفی شدن حضور برانکو در تیم ملی، دایی می‌تواند یکی از گزینه‌های اصلی فدراسیون برای جانشینی مارک ویلموتس باشد و به همین دلیل است که شهریار تا امروز به تمام پیشنهاداتش جواب رد داده. این روزنامه مدعی شده یک تماس تلفنی با دایی که بی ارتباط به پیشنهاد تیم ملی و پرسپولیس نبوده، باعث منتفی شدن حضور دایی در اصفهان شده است.

البته دایی در مصاحبه‌هایش اعلام کرده که نه از پرسپولیس پیشنهاد داشته نه تیم ملی اما شاید به زودی اتفاقاتی رخ دهد که او به یکی از این دو تیم نزدیک شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه