شمانیوز
کد خبر : 930351

جورجینیو واینالدوم، هافبک لیورپول، احتمالا در پایان فصل این تیم را ترک می کند و مدیران این باشگاه تصمیم گرفته اند که پیشنهاداتی که برای این بازیکن دریافت می کنند را بررسی کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ ستاره سابق آیندهوون در سال 2016 پس از گذراندن یک فصل درخشان در نیوکاسل با قراردادی به ارزش حدودی 25 میلیون پوند به آنفیلد رفت. این بازیکن هلندی در 3.5 فصل حضور خود در این تیم نیز عملکرد درخشانی داشت و یکی از بازیکنان کلیدی این تیم در کسب قهرمانی فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا بود. اما این باشگاه هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد به این بازیکن ارائه نکرده و قرارداد فعلی او نیز 18 ماه دیگر به پایان می رسد.

47

مجله ورزشی اتلتیک مدعی شده که لیورپول آماده پذیرش جدایی واینالدوم است و ترجیح می دهد که در تابستان پیش رو او را به فروش برساند تا سال بعد به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا نشود. باشگاه احتمال تمدید قرارداد با این بازیکن 29 ساله را رد نکرده اما جذب تاکومی مینامینو به لیورپول ممکن است شرایط را کمی برای ادامه حضور واینالدوم سخت کند. گفته می شود باشگاه های اسپانیایی و ایتالیایی خواهان جذب این بازیکن هلندی هستند و لیورپول اطمینان دارد که می تواند 25 میلیون پوندی که بیش از سه سال پیش پرداخت کرد را دریافت کند. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه