شمانیوز
کد خبر : 930353

مهاجم باتجربه پارس جنوبی اعلام کرد فردا با حضور در سازمان لیگ قراردادش را به طور یک‌طرفه فسخ خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ محمد ابراهیمی درباره غیبت چند روزه‌اش در تمرینات پارس جنوبی عنوان کرد: وقتی باشگاه به تعهداتش عمل نکرده، اینکه به تمرینات بروم کمی جالب نیست. من با مسئولان باشگاه پارس جنوبی بارها صحبت کردم و قرار بر این بود که مطالبات ما پرداخت شود، اما متاسفانه تا این لحظه فقط 30 درصد اولیه‌ای که 5 ماه قبل پیش به ما دادند پرداخت شده و در این شرایط باید تصمیمی که دوست ندارم را اتخاذ کنم.

وی ادامه داد: همانطور که می‌دانید من در قراردادم بندی دارم که می‌توانم در صورت پرداخت نشدن 50 درصد تا نیم فصل به صورت یک طرفه آن را فسخ کنم؛ هرگز دوست نداشتم چنین اتفاقی رخ بدهد و تا همین امروز هم به احترام مردم شریف و خونگرم شهرستان جم صبر کردم اما وقتی می‌بینم مسئولان باشگاه هیچ اقدامی برای پرداخت مطالبات نمی‌کنند، دلیلی برای ماندن نمی‌بینم.

مهاجم پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا قراردادش را فسخ می‌کند، تاکید کرد: بله، چاره ای جز این کار ندارم. امروز که تعطیل بود و به همین خاطر فردا با حضور در سازمان لیگ به صورت یک طرفه قراردادم را فسخ خواهم کرد.

ابراهیمی در پایان افزود: جا دارد از مردم خوب جم تشکر کنم که در این چند ماه واقعا به من محبت داشتند. امیدوارم بتوانم روزی جواب محبت‌هایشان را بدهم. امیدوارم هواداران پارس جنوبی از من دلخور نباشند و بدانند که اگر باشگاه تعهداتش را عمل می‌کرد، هرگز این کار را نمی‌کردم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه