شمانیوز
کد خبر : 930463

پیتر کراوچ، مهاجم سابق تیم ملی انگلیس، با وانمود به انجام یک تتو روی دست خود با همسرش شوخی کرد و او را به حدی عصبانی کرد که آبی کلنسی او را به بیرون کردن از خانه تهدید کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل فوتبالی ؛  مهاجم سابق تیم انگلیس که حالا 38 سال دارد پس از خداحافظی از فوتبال شروع به ساخت پادکست برای بی بی سی اسپرت کرده است. برای جشن گرفتن بازگشت پادکست پیتر کراوچ، این فوتبالیست سابق تصمیم گرفت که همسرش را با دادن خبر دروغین تتو کردن خود شوکه کند. کراوچ وانمود کرد که عکسی از خود را تتو کرده که زیاد شبیه به او نیز نبود. در این عکس او در حال انجام خوشحالی روباتی معروف خود در کنار شعار بازگشت قدرتمندتر بود. پیش از انجام این شوخی نیز خود کراوچ مدعی بود این بدترین تتویی است که کسی تا به حال دیده است و قطعا همسرش را به شدت عصبانی خواهد کرد. پس از انجام این تتوی دروغین، کراوچ تماس تصویری با همسرش گرفت تا واکنش او را ببیند. او در ابتدای تماس به همسرش گفت: " من کاری انجام داد. به من قول بده که دیوانه نمی شوی. "

tlRdwoLVq0MH

پس از این مکالمه او تتوی دروغین را به همسرش نشان داد و همسرش فریاد زد: " وای خدای من. تو داری شوخی می کنی. آن شخص روی دست تو کیست؟ آیا این تو هستی که 25 کیلو چاق تری؟ انگار یک احمق روی ساحل نشسته بنابراین همه چیز به تو بستگی دارد. اگر این تتو روی دست توست، به خانه نیا! " 

پس از این جملات همسر پیتر کراوچ تلفن را قطع کرد تا این بازیکن و کسی که در این پروژه او را همراهی کرده بود از شدت خنده فیلم را قطع کنند. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه