شمانیوز
کد خبر : 930471

شجاع خلیل‌زاده اصلا از وضعیت مالی تیمش در آستانه نیم فصل دوم راضی نیست. بخشهای مهم صحبتهای او با روزنامه ایران‌ورزشی را بخوانید:

 به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل فوتبالی ؛ پرسپولیس مشکلات مالی فراوانی دارد و آقای انصاری‌فرد تک و تنهاست و امیدوارم که از او حمایت کنند. در آستانه شروع تمرینات هستیم اما خوب نیست که این همه مشکل داشته باشیم. از فصل قبل کلی طلب داریم و این فصل هم فقط 25 درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده. سه فصل قهرمان لیگ شده‌ایم و به فینال آسیا هم رفته‌ایم. حریفان ما بهترین بازیکنان را جذب کرده‌اند اما با این همه هوادار نباید وضعیت ما اینطور باشد. آقای انصاری‌فرد آمده و این همه مشکل وجود دارد. باید او را کمک کنند.

الان هر کدام از بازیکنان ما اگر به خارج بروند سه برابر این پول را می‌گیرند اما به عشق هواداران مانده‌اند. پس بیایند و از پرسپولیس حمایت کنند.

  • قرارداد ما جلوی تیم‌های عربی، 100 تومان هم ارزش ندارد اما به زمین می‌رویم و با جان و دل بازی می‌کنیم. به عشق تیم و هواداران مانده‌ایم اما از مسئولان هم می‌خواهیم که پایبند قراردادها باشند. یا نبندند یا اگر می‌بندند به تعهد خود عمل کنند.
  •  یک روز سر تمرین بیایید و من سه بازیکن جوان‌مان را به شما نشان بدهم که از من پول کرایه ماشین می‌گیرند. بازیکنان لباس ندارند بپوشند و من معتقدم در این شرایط باید از انصاری‌فرد حمایت کنیم تا کارهایش را انجام بدهد.
  •  بیرانوند گلر اول تیم ما و بهترین دروازه‌بان آسیاست. سرمربی بزرگتر تیم و تصمیم‌گیرنده اصلی است و صلاح بازیکنان و باشگاه را می‌خواهد. فکر می‌کنم بیرانوند هم بعد از تعطیلات می‌آید و به تیم کمک می‌کند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه