شمانیوز
کد خبر : 930480

بارسلونا نگاه خود را به سمت ماتیوس فرناندز جلب کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل فوتبالی ؛ گلوب اسپورت گزارش داده است که تیم والورده در نظر دارد که هافبک 21 ساله تیم پالمیراس برزیل را به خدمت بگیرد. بارسا در سال 2017 و زمانی که این بازیکن در بوتافوگو توپ می زد هم تماس هایی با وی انجام داده بود و حالا دوباره مذاکرات را برای خریدن او از سر گرفته است.

این هافبک زیر نظر اسکولاری و منزس زیاد بازی نمی کرد و نیمکت نشین بود اما با حضور آندری لوپز در ترکیب اصلی قرار گرفته است. این بازین در تابستان گذشته با 3.5 میلیون یورو از بوتافوگو به پالمیراس پیوست و تا سال 2023 با این تیم قرارداد دارد. او بین سالهای 2016 تا 2018 مجموعا 76 بازی در بوتافوگو انجام داده بود که مجموعا دو گل زده بود و دو پاس گل داده بود. او در پالمیراس در 11 بازی 537 دقیقه به میدان رفت که یک گل زد و دو کارت زرد دریافت کرد.

فرناندز تجربه حضور در رده های پایه تیم ملی برزیل را دارد که دو بازی در تیم زیر 17 سال برزیل انجام داده است و سه بازی در تیم زیر 20 سال برزیل.

در سالهای اخیر با تورم قیمت ها در بازار نقل و انتقالات، تیم هایی نظیر رئال مادرید و بارسلونا ترجیح داده اند که به سراغ جذب استعدادها با قیمت هایی معقول تر بروند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه