شمانیوز
کد خبر : 930498

در حالی که فقط ۶ روز به پایان فصل نقل‌وانتقالات نیم‌فصل مانده باشگاه پرسپولیس تا الان هیچ فعالیتی در این مورد نداشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل فوتبالی ؛  محمدحسن انصاری‌فرد و همکارانش در باشگاه پرسپولیس در حالی که فقط شش روز تا پایان فصل نقل‌وانتقالاتی نیم‌فصل باقی مانده هیچ فعالیتی در زمینه نقل‌وانتقال بازیکن انجام نداده و مشخص نیست چه برنامه‌ای برای نیم فصل دوم در ذهن دارند.

با اینکه کالدرون هم فهرست مازاد و هم فهرست مورد نیازش را به باشگاه تحویل داده است اما مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به هر دلیلی نتوانسته بازیکنان مدنظر کالدرون را جذب کند. این در شرایطی است که طبق اعلام نزدیکان انصاری‌فرد، بازیکنان مورد نیاز کالدرون (مغانلو، واسعی، آل‌کثیر و اسماعیلی‌فر) با باشگاه‌های خودشان قرارداد دارند و امکان جذب‌شان وجود ندارد.

می‌توان بخشی از این انفعال را به گردن گابریل کالدرون انداخت، زیرا سرمربی آرژانتینی پرسپولیس هنگام ترک تهران هیچ لیست دوم و ثانویه‌ای در اختیار باشگاه قرار نداد تا اگر از لیست اول، بازیکنی به پرسپولیس نیامد، مدیران این باشگاه به سراغ لیست دوم بروند.

21

این در شرایطی است که پرسپولیس در ادامه لیگ و حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا نیاز به تقویت در خطوط مختلف خود دارد اما فعلا هیچ‌ خبری از خرید و فروش بازیکن نیست. پرسپولیس در نیم‌فصل اول هم مشکل کمبود بازیکن مخصوصا در خط حمله را داشت و قرار بود در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل با جذب مهاجم خارجی و داخلی این ضعف برطرف شود اما این اتفاق هم رخ نداده تا نیروی تهاجمی پرسپولیس در خط حمله همان همیشگی باشد!

در این بین حتی تکلیف بازیکنانی که در فهرست مازاد هستند هم روشن نشده و آنها هم بلاتکلیف هستند.

به نظر می‌رسد منهای مشکلات مالی پرسپولیس مسئله دیگری که باعث شده این تیم در فصل نقل‌وانتقالات منفعل باشد، اختلاف‌های مدیریتی و اختلاف‌ها بین‌ کالدرون و انصاری‌فرد است. ظاهرا حضور پرقدرت در فصل نقل‌وانتقالات فدای اختلاف‌ها شده و عملا پرسپولیس را به زمین می‌زند.

باید دید که در فرصت کم باقی‌مانده تا پایان فصل نقل‌وانتقالات چه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا بالاخره باشگاه پرسپولیس فعالیتی انجام می‌دهد یا خیر؟

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه