شمانیوز
کد خبر : 930591

در جریان اتفاقی که برای گابریل کالدرون و پرسپولیس افتاده شاهد یک تفاوت محسوس بین او و استراماچونی هستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  به نظر می‌رسد کالدرون هم مثل استراماچونی دوران نسبتا کوتاهی در فوتبال ایران داشته باشد و اگر مشکلاتش حل نشود، او هم مثل سرمربی سابق استقلال، ایران را ترک خواهد کرد.

نکته قابل توجه، تفاوت واکنش هواداران پرسپولیس با هواداران رقیب در قبال سرمربی تیمشان است. روزی که استراماچونی از ایران رفت، هواداران استقلال اعلام کردند او خط قرمزشان است و تقریبا تمام آنها طرف مربی ایتالیایی را گرفتند و باشگاه را مقصر دانستند و حتی چند تجمع را ترتیب دادند.

26

اما در ماجرای کالدرون، اگر چه در بعضی صفحات توئیتری شاهد حمایت از مربی آرژانتینی هستیم اما صحبتهایی که درباره نقش مدیر برنامه‌های کالدرون در اتفاقات اخیر مطرح شده، در کنار اختلاف با انصاری‌فرد و پیروانی باعث شده که کالدرون به اندازه استراماچونی، محبوبیت صددرصدی بین هواداران تیمش نداشته باشد و هواداران پرسپولیس زیاد پیگیر بازگشت کالدرون به پرسپولیس نیستند. البته نکته عجیب اینجاست که کالدرون پرسپولیس را به صدر جدول رسانده و مدعی قهرمانی کرده اما هواداران پرسپولیس به اندازه ای که هواداران استقلال، پیگیر استراماچونی بودند، پیگیر کالدرون نیستند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه