شمانیوز
کد خبر : 930717

به طور قرضی ؛

میزان نوشت: یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس ادعا کرد اسپانسر جدید این باشگاه تا امروز فقط مبلغ ۷/۵ میلیارد تومان آنهم به صورت قرض به این باشگاه پرداخت کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از میزان، با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس مدتی است با یک اسپانسر جدید وارد همکاری شده. از همان زمان گفته می‌شد این اسپانسر از نظر مالی مشکلی ندارد و می‌تواند به پرسپولیس کمک کند، اما شرایط آنطور که گفته می‌شود هم خوب نیست.

باشگاه پرسپولیس چند ماه پیش در شرایطی همکاری‌اش را با اسپانسر قبلی خود به پایان رساند که این اسپانسر در سال اول ۵۳ و سال دوم ۶۲ میلیارد به پرسپولیس کمک مالی کرد، اما مدیران باشگاه معتقد بودند که پرسپولیس سالیانه ۱۱۰ میلیارد هزینه دارد و اسپانسر جدید باید بتواند در سال حداقل این مبلغ را به باشگاه تزریق کند.

حالا شنیده می‌شود که اسپانسر جدید باشگاه پرسپولیس تا امروز فقط ۷/۵ میلیارد تومان آنهم به صورت قرض به باشگاه داده و با قراردادی هم که با باشگاه امضا کرده حق استفاده از تمام ظرفیت‌ها و فضا‌های درآمدزایی باشگاه مانند تلویزیون یا صفحات مجازی را به خدمت گرفته است.

یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس، در خصوص این مسئله اظهار داشت: بعد از اینکه باشگاه با اسپانسر قبلی قراردادش را فسخ کرد دنبال اسپانسری بود بتواند حداقل سالی ۱۱۰ میلیارد به باشگاه تزریق کند.

وی ادامه داد: متاسفانه اسپانسر فعلی تا الان فقط ۷/۵ میلیارد آن‌هم به صورت قرض به باشگاه داده و خبر از پول‌رسانی خوبی که انصاری‌فرد قول داده بود هم نیست. در این شرایط حتی مدیرعامل باشگاه دنبال پول قرض کردن از این و آن است که این مسئله هم درست نیست. وقتی باشگاه اسپانسر دارد چه نیازی است که مدیرعامل دنبال پول قرض کردن برود.

این منبع آگاه تصریح کرد: انصاری‌فرد قبلا گفته بود که باشگاه ظرفیت بالایی برای درآمدزایی دارد و می‌توانیم حتی اضافه درآمد هم داشته باشیم، اما می‌بینیم که عملا اینطور نشد. نکته جالب اینجاست که پیش از حضور رسمی انصاری‌فرد در باشگاه پرسپولیس، هم اعضای هیئت مدیره و هم وزیر ورزش و جوانان به او اعلام کردند که وضعیت باشگاه چطور است، اما انصاری‌فرد اعلام کرد که با این شرایط مشکلی بابت حضور در باشگاه پرسپولیس ندارد.

1

وی تاکید کرد: نیم‌فصل از لیگ برتر تمام شده و فضای درآمدزایی نیم‌فصل هم تمام شده، اما از طرف اسپانسر پولی به باشگاه تزریق نشده است. در این بین اعلام شده از تاریخ ۳ بهمن اپلیکیشن اسپانسر هم برای درآمدزایی راه می‌افتد درحالی که حداقل ۳ ماه طول می‌کشد اپلیکیشن به درآمدزایی برسد.

این منبع آگاه در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرد که واقعا وضع مالی باشگاه پرسپولیس خوب نیست. با پول قرض گرفتن یا معرفی سامانه هواداری به هواداران نمی‌شود باشگاهداری کرد و مدیران پرسپولیس برای فرار از این بحران سنگین مالی فکری بکنند. نبود پول یعنی نارضایتی بازیکنان و کادرفنی، یعنی عدم حضور پرقدرت در فصل نقل‌وانتقالات و تدارک مناسب برای حضور آبرومند در لیگ قهرمانان آسیا.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • فرشاد

    آن منبع آگاه گو خورد با شماها وکسانی که این شایعه را پخش می کنند

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه