شمانیوز
کد خبر : 930736

در حالیکه به نظر می رسد کار پرسپولیس با کالدرون به پایان رسیده اما برخی خبرهای تایید شده حاکی از آن است که باشگاه به دنبال بازگرداندن گابریل کالدرون به پرسپولیس است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  دیشب بود که پایگاه خبری فوتبالی، خبر قطع همکاری کالدرون با پرسپولیس را اعلام کرد. خبری که اگرچه واکنش باشگاه پرسپولیس را در پی داشت اما انتشار خبر خروج دستیاران کالدرون از تهران ثابت کرد که تصمیم مربی آرژانتینی برای قطع همکاری با پرسپولیس جدی است.

طی چند ساعت گذشته، اما اتفاقاتی افتاده که پرسپولیسی‌ها به صورت کامل از بازگشت مربی آرژانتینی ناامید نشده‌اند.

آنها قسط اول مطالبات کالدرون را به حساب این مربی در قطر واریز کرده‌اند و این پول، روز جمعه قابل برداشت خواهد بود. مدیران باشگاه برای واریز پول مدرک هم دارند و رسید صرافی قطری را در صورت لزوم منتشر خواهند کرد.

1

گویا شرط اصلی کالدرون برای ادامه همکاری با پرسپولیس، پرداخت بخشی مطالبات او و همچنین بازیکنانش است که باشگاه بعد از پرداخت قسط اول قرارداد او، قرار است تا فردا به حساب بازیکنانش هم مبلغی واریز کند. این وسط بشار رسن و رادوشوویچ هم از باشگاه دریافتی خواهند داشت تا این نگرانی مرد آرژانتینی هم از بین برود.

افشین پیروانی هم به صورت اینستاگرامی استعفا داده تا فعلا تنها مشکل حل نشده بین کالدرون و باشگاه، جذب بازیکنان مورد نظر او باشد. باشگاه به مربی آرژانتینی پیغام داده که تمام تلاشش را برای جذب بازیکنان مورد نظر او انجام داده اما باشگاههای فعلی بازیکنان مورد نظر کالدرون، به همین راحتی رضایتنامه آنها را صادر نخواهند کرد.

مدیران باشگاه امیدوارند کالدرون نهایتا تا فردا شب به آنها برای بازگشت چراغ سبز نشان دهد اما اگر این اتفاق رخ ندهد، ممکن است یکی از مربیانی که نامش طی چند ساعت گذشته در رسانه‌ها منتشر شده، جای مرد آرژانتینی را روی نیمکت پرسپولیس بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه