شمانیوز
کد خبر : 930737

ترنت الکساندر آرنولد که از حالا به موفقیت در لیگ قهرمانان چشم دوخته، می گوید که لیورپول می خواهد در سال 2020 تمامی قهرمانی های ممکن را به دست آورد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   لیورپول سال گذشته یک سه گانه خاص را به دست آورد و موفق شد پس از کسب ششمین قهرمانی خود در رقابت های اروپایی، سوپرکاپ اروپا و جام جهانی باشگاه ها را نیز فتح کند. تیم یورگن کلوپ در حال حاضر آماده است که پس از 30 سال قهرمانی در لیگ برتر را نیز جشن بگیرد چرا که با یک بازی کمتر و 13 امتیاز بیشتر در صدر جدول این رقابت ها قرار گرفته است. آنها در لیگ قهرمانان نیز بر اساس قرعه کشی باید در بهمن ماه به مصاف اتلتیکو مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بروند.

الکساندر آرنولد در گفتگو با برنامه رسمی مچ دی در پاسخ به سوالی درباره اهداف سال 2020 گفت: " تلاش برای حفظ موفقیت و تکرار اتفاقات 2019 تا جایی که ممکن است، هدف ماست چون اگر این کار را انجام دهیم جام های بیشتری به دست خواهیم آورد. با موقعیتی که در لیگ برتر داریم، اگر بتوانیم کاری که در نیم فصل انجام دادیم را تکرار کنیم می توانیم شرایط را حفظ کنیم. امیدوارم بتوانیم به یک فینال دیگر در لیگ قهرمانان نیز برسیم اما قرعه سختی داریم. اتلتیکو مادرید تیم سرسختی است که به دشواری می توان برابر آنها قرار گرفت. آنها تیمی بلندپرواز با یک مربی بلندپرواز هستند. باید ببینیم از دو مربی که کنار زمین قرار می گیرند کدام یک اشتیاق بیشتری دارند.

ما سال گذشته از لیگ قهرمانان لذت بردیم. هر بازی مانند یک فینال بود. امسال نیز گروه سختی داشتیم اما دوست داریم با تمام وجود بجنگیم. اگر می خواهید بهترین باشید باید بهترین ها را شکست دهید بنابراین این فرصت خوبی برای تست کردن خودمان است. امیدواریم بتوانیم بار دیگر به استانبول برویم. "

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه