شمانیوز
کد خبر : 930885

بازیکن تیم صنعت نفت آبادان با تایید درخواست باشگاه استقلال، پیوستن به این تیم را منوط به مذاکره با مدیرعامل باشگاه صنعت نفت دانست.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  عقیل کعبی در گفتگویی، در مورد درخواست رسمی باشگاه استقلال برای جذب وی اظهار داشت: من هم متوجه شدم باشگاه استقلال برای من دعوت نامه فرستاده است، ولی جز این هیچ خبری ندارم. استقلالی‌ها با من تماسی نداشتند و درخواست خود را مستقیما به باشگاه ارسال کردند.

وی به موضع باشگاه صنعت نفت اشاره و خاطر نشان کرد: امروز می‌خواستم با علی عیسی زاده در این مورد صحبت کنم، ولی به باشگاه نیامد. گویا کاری برایش پیش آمده است. به همین دلیل از من خواست فردا با هم ملاقات کنیم. پس فعلا نمی‌توانم در مورد پیشنهاد باشگاه استقلال صحبت کنم، چون باید با مدیرعامل باشگاه صحبت کنیم و ببینم چه می‌گوید.

57393849بازیکن تیم صنعت نفت با اشاره به تمایلش برای جدایی از این تیم تصریح کرد: من به فکر پیشرفت هستم، ولی تیم صنعت نفت را هم دوست دارم. بدون شک هر بازیکنی دوست دارد به تیم‌های مطرح‌تر برود. اگر عیسی زاده بتواند به من اجازه جدایی دهد واقعا ممنونش خواهم شد. اگر هم نتوانند با جدایی من موافقت کند طبق قرارداد یک نیم فصل دیگر در این تیم می‌مانم. در نتیجه اگر به من اجازه جدایی دهند به استقلال می‌روم، ولی اگر مخالفت کنند یک نیم فصل در خدمت این تیم خواهم بود و هر کمکی از دستم بر بیاید دریغ نمی‌کنم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه