شمانیوز
کد خبر : 930894

مارکو وراتی با تمجید از گزینه های خط حمله پاریسن ژرمن، مدعی شد که این تیم 4 بازیکن از 10 بازیکن برتر دنیا را در ترکیب خود در اختیار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  گزینه های خط حمله پی اس جی شب گذشته در دیدار برابر سنت اتین در یک چهارم نهایی جام اتحادیه عملکرد قدرتمندانه ای داشتند و موفق شدند تیم توماس توخل را به پیروزی 1 - 6 برسانند. توخل تلاش کرده بود که برای مائورو ایکاردی، آنخل دیماریا، نیمار و کیلیان امباپه به صورت همزمان در ترکیب تیم خود جایی پیدا کند. این تصمیم جواب داد و ایکاردی هت تریک کرده و نیمار و امباپه هر کدام کی گل به ثمر رساندند.

34

وراتی پس از بازی با تمجید از هم تیمی های خود گفت: " این اولین بازی 2020 در خانه بود. بازی مهمی بود چون یک چهارم نهایی جام اتحادیه بود و ما سال گذشته در این مرحله از رقابت ها حذف شده بودیم. به همین دلیل بازی را با جدیت آغاز کردیم. گلزنی پس از دو دقیقه کار را برای ما آسان کرد. اخراج بازیکن حریف نیز موثر بود. ما شایسته این پیروزی بودیم. در رختکن نیز گفتیم که باید بی وقفه تلاش کنیم. در آخر بازی همه خوشحال بودیم. فکر می کنم ما خوش شانس هستیم که 4 بازیکن از 10 بازیکن برتر دنیا را در تیم داریم. این باورنکردنی است. به همین دلیل مربی تصمیم گرفت که سیستم بازی را تغییر دهد چون قرار دادن یکی از آنها روی نیمکت کار بسیار سختی است. "

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه