شمانیوز
کد خبر : 930972

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ضمن پوزش از هواداران عزیز به آنها می گوییم که نگران نقل و انتقالات نباشند و امیدواریم‌ تصمیم نهایی آقای کالدرون نیز بازگشت به تیم باشد

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  محمدحسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: پرسپولیس در شرایط خاص و ویژه ای قرار دارد. می دانم‌ هواداران‌ از مشخص نشدن وضعیت سرمربی تیم، عدم جذب بازیکن و سکوت باشگاه در قبال‌ بسیاری از مسایل که دغدغه آنها‌ است کلافه و‌‌ نگران‌ هستند. بخاطر بروز این‌ وضعیت حسب وظیفه صمیمانه از آنها عذرخواهی می کنم. ما دوست داریم‌ این هواداران با معرفت و‌ دوست داشتنی همیشه شاد و راضی باشند. درباره این سه موضوع نیز توضیحاتی می دهم و از آنها درخواست دارم پیش داوری نکنند و‌ ایمان داشته باشند اگر قصوری از طرف بنده وجود داشته باشد شجاعت بیان آن را دارم.

انصاری فردگفت: به خاطر شرایط ویژه کنونی بنده و مجموعه مسئولان باشگاه سعی کردیم که در این مدت، کمتر اظهار نظر داشته باشیم چرا که اظهارنظرها و واکنش ها می تواند موجب بروز مشکلات بیشتر شود‌ بویژه اینکه دغدغه ما و هیات مدیره بازگشت آقای کالدرون و‌ حل‌ و‌فصل برخی موارد بوده است. در همین راستا پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه نیز نبوده ایم که از آنها نیز پوزش می طلبیم.

23

وی درباره مذاکرات انجام شده برای بازگشت کالدرون و دستیارانش‌‌گفت: 

هدف و رویکرد مجموعه باشگاه بازگشت آقای کالدرون بوده است. خوشبختانه ما پیام های مثبتی را دریافت کردیم و به همین دلیل  شب گذشته فورا جلسه ای با حضور نماینده اقای کالدرون برگزار شد. در پی این جلسه و پیرو موارد مطرح شده، نامه ای شب گذشته از سوی بنده و هیات مدیره برای آقای کالدرون ارسال شد و فعل و‌ انفعالات جدیدی رخ داده و در مجموع باید بگویم منتظر تصمیم نهایی ایشان هستیم. ما امیدواریم که طی ۲۴ ساعت آتی، تصمیم‌ نهایی آقای کالدرون‌ بازگشت به پرسپولیس باشد و ایشان به کارشان در تیم ادامه دهند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نقل و انتقالات گفت:

طبق درخواست کادر فنی قرار بود بین دو تا سه بازیکن‌ جدید به تیم اضافه شوند.می دانم هواداران‌ بشدت ناراحت و نگران‌ هستند.ما موفق به جذب بازیکنان ایرانی مدنظر سرمربی نشدیم. دو باشگاه در خطر سقوط و‌ یک‌ تیم مدعی کسب سهمیه با انتقال بازیکنان خود موافقت نکردند چرا که خود‌ سخت به آنها نیاز داشتند. ما رایزنی های متعددی در این مورد داشتیم و می دانیم که این باشگاهها با انتقال این نفرات که مدنظر دیگر تیم ها از جمله تیم های مدعی بودند نیز مخالفت کرده اند. با این وجود باید بگویم که به رغم فرصت محدود باقی مانده ما می توانیم تیم را تقویت کنیم و از این بابت نگران نیستیم و گزینه هایی در دسترس هستند و بنابراین امکان تقویت تیم وجود دارد.

انصاری فرد گفت: از هواداران درخواست داریم بخاطر موفقیت تیم و حفظ آرامش تیم به حواشی و شایعات توجه ای نداشته باشند‌ و‌ ایمان داشته باشند که ما در نهایت صداقت تمامی دغدغه ها و انتظارات شان را درک‌ می کنیم. هواداران عزیز بدانند برای بنده مصلحت پرسپولیس ارجح بر هر چیزی است و بر اساس آن تصمیم می گیرم و بر همین اساس هم اظهار نظر خواهم‌ کرد. قطعا دیده اید هر زمان مصلحت پرسپولیس دفاع از حق آن‌ بوده سکوت نکرده ام و‌هر زمان‌ نیاز به سکوت برای پیشبرد امور بوده هم حرف نزده ام. به  همین دلیل از انها درخواست دارم پیش داوری نکرده و‌به رغم این وضعیت که نگران شان کرده آرامش خود را حفظ کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه