شمانیوز
کد خبر : 931072

روز جمعه جلسه ای میان تعدادی از مدیران ارشد باشگاه بارسلونا با ژاوی ارناندز در قطر برگزار شد و در این جلسه در مورد برنامه های ژاوی در آینده گفتگو گردید. در این جلسه اسکار گرائو و اریک آبیدال دو تا از مدیران ارشد بارسلونا حضور داشتند و این جلسه در دوحه پایتخت قطر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  بعد ازناکامی بارسلونا در دیدار نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا در عربستان و در بازی با اتلتیکومادرید، کاروان آبی اناری ها به بارسلونا بازگشت ولی مدیران این تیم از عربستان راهی قطر شدند. 

خیلی سریع این خبر منتشر شد که این قرار ملاقات با ژاوی قبل از برگزاری بازی بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید گذاشته شده بود و مدیران بارسا قصد دارند تا به صورت اورژانسی جایگزینی برای ارنستو والورده بیابند.

خبرگزاری راک 1 در گزارشی از دیدار مدیران بارسلونا با ژاوی در قطر خبر داد و بعد از آن رسانه های اسپانیایی این خبر را بازتاب دادند.هنوز جزئیات زیادی از این دیدار که 2 ساعت به طول انجامید فاش نشده ولی از ابتدا مشخص شد که این دیداری غیررسمی است که دیدار آبیدال با دوست قدیمی اش ژاوی بوده است. در عین حال سران باشگاه بارسلونا ژاوی را به عنوان اولین گزینه برای هدایت تیمشان برگزیده اند و از همین رو کاملا واضح است که در چنین دیداری، این پیشنهاد به او ارائه شده باشد تا برای فصل آینده هدایت بارسلونا را در دست بگیرد. 

4

آنچه واضح و مسلم است این است که ارنستو والورده تحت هر شرایطی تا پایان فصل روی نیمکت مربیگری بارسا باقی خواهد ماند ولی فصل آینده در این تیم نخواهد ماند. مدیران باشگاه براین باورند که دوران حضور والورده روی نیمکت مربیگری بارسا به پایان رسیده است و حالا به دنبال یافتن جایگزین ایده آلی به جای او هستند تا بتواند دوباره تیم را به روزهای اوج بازگرداند. به ویژه با درنظر داشتن اینکه سال آینده آخرین فصل مدیریت جوزپ ماریا بارتومئو در باشگاه بارسلوناست. در حال حاضر علاوه بر ژاوی نام گزینه های دیگری مثل رونالد کومان، روبرت مارتینز و تیری آنری مطرح است و لی منطقا ژاوی گزینه اول بارسایی هاست.

شنیده می شود که بارسلونا به ژاوی پیشنهاد داده تا جایگزین ارنستو والورده شود و تا سال 2022 هدایت تیم را در دست بگیرد.

ژاوی در حال حاضر هدایت السد قطر را عهده دار است ولی شرایط او در این تیم هم چندان ایده آل به نظر نمی رسد

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه