شمانیوز
کد خبر : 931122

مسئولان باشگاه استقلال مقدمات حضور برنی ایبینی را برای روز دوشنبه در تهران فراهم کرده و ممکن است از بین 2 مدافع کامروانی و مراکشی یکی به جمع آبی پوشان طی روزهای آتی اضافه شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   برنی ایبینی ایسی بازیکن نیجریه‌ای- استرالیایی مد نظر باشگاه  استقلال که در پست وینگر راست و چپ بازی می‌کند دوشنبه به تهران سفر خواهد کرد. این بازیکن گزینه نهایی استقلال به عنوان جانشین آیاندا پاتوسی است و قرار است به زودی در تهران تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارد.

استقلالی‌ها در ادامه روند نقل و انتقالات خود در خط دفاع 2 گزینه دیگر را مد نظر دارند اما همه چیز منوط به پاسخ میلیچ به این باشگاه است. مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند تا میلیچ را به تهران برگردانند اما در صورتی که این بازیکن به تهران سفر نکند باید به جای این بازیکن یک بازیکن در پست دفاع و هافبک چپ جایگزین شود. سعید آقایی بازیکن سپاهان که این روزها در تمرینات این تیم هم شرکت نمی‌کند گزینه استقلالی‌ها برای جایگزینی میلیچ است اما آقایی با سپاهان قرارداد دارد و این باشگاه اصفهانی تنها در صورتی با این انتقال موافقت می‌کند که یک بازیکن را از آبی پوشان جذب کند و در واقع معاوضه صورت بگیرد.

29

از طرف دیگر با وجود اینکه کامران منزوی روز گذشته اعلام کرد یک مدافع کامرونی به استقلال اضافه می‌شود اما شنیده می‌شود علاوه بر این بازیکن یک مدافع مراکشی مد نظر فرهاد مجیدی است که احتمال دارد در دقیقه 90 این بازیکن مراکشی جای بازیکن کامرونی را بگیرد.

نکته دیگری که طرفداران استقلال را نگران کرده است زمان نقل و انتقالات این باشگاه است. از آنجا که تیم ها تنها 2 روز دیگر فرصت ثبت قرارداد دارند شاید این شائبه به وجود بیاید که استقلال فرصت چندانی ندارد اما با توجه به خالی بودن لیست استقلال، این باشگاه حتی با پایان نقل و انتقالات می‌تواند 2 بازیکن را به عنوان سهمیه آزاد جذب کند و از این بابات نیز مشکلی ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه