شمانیوز
کد خبر : 931134

دروازه بان نفت مسجدسلیمان بعد از کش و قوس های فراوان قراردادش را با این تیم فسخ کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  سوشا مکانی که با گذشت چند هفته از رقابت های لیگ نوزدهم به ایران برگشت و پیراهن نفت مسجدسلیمان را برتن کرد، با حضور در این تیم عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست بعد از چند سال بار دیگر نگاه ها را به خود معطوف کند.

او با این وجود بعد از دیدار نفت مسجدسلیمان مقابل شاهین بوشهر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با انتشار پستی در اینستاگرام از این تیم خداحافظی کرد. با بازگشت مهدی تارتار به تمرینات نفت اما سوشا بار دیگر به این تیم برگشت و حتی در پست دیگری این مساله را اعلام کرد.

22

حالا اما برخی مشکلات پیش آمده سبب شد تا مکانی بار دیگر تصمیم به جدایی بگیرد. او امروز به صورت رسمی قراردادش را با نفت مسجدسلیمان فسخ کرد و از این تیم جدا شد.

مکانی حالا بازیکن آزاد محسوب می شود و می تواند با تیم های خواهانش وارد مذاکره شود. درباره این دروازه بان باتجربه گفته می شود علاوه بر تیم های داخلی از فوتبال نروژ هم پیشنهادهایی دارد و ممکن است بار دیگر لژیونر شود. با این وجود باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده در نهایت سوشا با کدام تیم قرارداد همکاری امضا می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه