شمانیوز

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: برای بازی با استقلال اعتراض کردیم و خواستیم، چون ۳ بازیکن در تیم امید داریم بازی عقب بیفتد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   جواد نکونام در حاشیه تمرین امروز (شنبه) فولاد خوزستان در خصوص آخرین شرایط تیمش اظهاراتی داشت که در ادامه مهمترین بخش‌های آن را می‌خوانید:

*برنامه ریزی که داشتیم نسبت به بازی اول مقابل سپاهان بود، ولی متاسفانه در تعطیلات برنامه‌ریزی‌های ما ۲-۳ بار بر هم ریخت.

*برای بازی با  استقلال اعتراض کردیم و خواستیم، چون ۳ بازیکن در تیم امید داریم خواستیم که بازی عقب بیفتد.

*در نیم‌فصل اول اشتباه کردیم و در شرایطی که می‌توانستیم بازی‌هایمان را فشرده نکنیم، به خاطر ذوب‌آهن که یک دروازه‌بانش در تیم ملی بود قبول کردیم مسابقه تیم‌مان به عقب بیفتد.

46

*قانون می‌گوید اگر سه بازیکن از یک باشگاه در تیم ملی حضور داشته باشند، مسابقه باید لغو شود. بنابراین به هیچ عنوان مقابل استقلال بازی نمی‌کنیم چون اعتقاد دارم شرایط باید برای همه یکسان باشد. 

*به خاطر دوستی که با سرمربی السد (ژاوی) داشتم، هماهنگ کردم که با این تیم یک مسابقه دوستانه داشته باشیم،‌ ولی متأسفانه اردوی ما لغو شد.

*بارسلونا از حالا برای سال‌های بعداش برنامه‌ریزی کرده‌ و اگر قرار باشد روزی یک تیمی با بارسلونا بازی کند، در سال ۲۰۲۵ این اتفاق می‌افتد.

*زمین چمن اصلی ما مثل شیشه می‌ماند و در ابتدای فصل اصلاً شرایط خوبی نداشت. 

*تا امروز نتوانستیم بازیکن داخلی جذب کنیم.

*امیدوارم دو سه بازیکن ایرانی مدنظر ما جذب شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied