شمانیوز
کد خبر : 931281

سرپرست تیم ملی فوتبال امید ایران پیش از دیدار حساس تیم ملی برابر ازبکستان در مرحله انتخابی المپیک گفت: بهترین پاداش در صورت صعود به المپیک از سوی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال به ملی پوشان داده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  سید علی میرغفاری در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: تیم ملی امید از همه لحاظ کاملا آماده دیدار حساس امروز با کره جنوبی است. 

سرپرست تیم ملی فوتبال امید ایران ادامه داد: تمرینات منظم و روحیه بخشی را انجام دادیم و کادر فنی تیم کره جنوبی را به دقت آنالیز کرده است. بازی بسیار خوبی که مقابل ازبکستان انجام دادیم خودباوری بچه های ایران را دو چندان کرد و امیدواریم این روند امروز تداوم داشته باشد.

وی افزود: از لحاظ تدارکات واقعا برای تیم ملی کم نگذاشتیم و به منظور افزایش روحیه پاداش بازیکنان هم بلافاصله بعد از بازی با ازبکستان به آنان اهدا شد. همچنین بهترین پاداش در صورت صعود به المپیک از سوی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال به ملی پوشان داده خواهد شد.

غفاری تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی امید ایران همگی با مردم کشور و خانواده های داغدار سانحه هوایی هواپیمای اوکراینی ابراز همدردی می کنند و در غم آنها شریک هستند. از مردم هم می خواهیم که با دعای خیر خود امروز همراه آنها باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت