شمانیوز
کد خبر : 931300

یحیی گل‌محمدی جدی‌ترین گزینه سرمربیگری پرسپولیس است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  در بین نامهایی که برای جانشینی کالدرون مطرح شده، سرمربی شهرخودرو بیشتر از سایر گزینه‌ها به نیمکت پرسپولیس نزدیک شده است.

اگر چه فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو بارها و بارها اعلام کرده که سرمربی تیمش را به هیچ تیمی جز تیم ملی نخواهد داد اما به نظر می‌رسد اصرار مدیران پرسپولیس برای جذب یحیی، ممکن است باعث تغییر نظر حمیداوی شود.

امروز صبح یکی از کانال‌های تلگرامی که اخبارش درباره  پرسپولیس و استقلال تا حد زیادی موثق است، از جلسه محرمانه‌ای خبر داد که بین انصاری‌فرد و حمیداوی برگزار شده. جلسه‌ای که قرار است امروز هم برگزار شود تا تکلیف حضور یحیی در پرسپولیس مشخص شود.

23

خبرگزاری مهر هم خبر کانال تلگرامی مربوطه را تائید کرده منتهی طبق شنیده‌های خبرنگار فوتبالی، جلسه انصاری‌فرد و حمیداوی بامداد امروز( ساعت 2 صبح) برگزار شده و قرار است امروز عصر جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره شهرخودرو برگزار شود تا درباره جدایی یحیی از این تیم تصمیم گیری شود.

اگر حمیداوی و همکارانش در این جلسه برای جدایی یحیی به نتیجه برسند، سرمربی شهرخودرو به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس معرفی خواهد شد اما اگر حضور یحیی در پرسپولیس به هر دلیلی منتفی شود، از مهدی تارتار به عنوان جانشین کالدرون نام برده می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه