شمانیوز
کد خبر : 931311

آیا یحیی گل‌محمدی حاضر است جانشین گابریل کالدرون در پرسپولیس شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   اگر چه قرار است در جلسه امروز هیات مدیره باشگاه شهرخودرو درباره پیشنهاد پرسپولیس برای جذب یحیی تصمیم نهایی گرفته شود، اما مصاحبه دقایقی قبل مالک باشگاه شهرخودرو با خبرگزاری مهر یک نکته مهم دارد. 

حمیداوی در این مصاحبه درباره احتمال حضور یحیی در پرسپولیس گفته:" باید از خود گل محمدی سئوال کنید. شاید ایشان خودش دوست نداشته باشد به پرسپولیس برود!"

به نظر می‌رسد سرمربی شهرخودرو برای پیوستن به  پرسپولیس ، مردد است. او می‌داند اگر قرار باشد به پرسپولیس برود، باید با مشکلات مالی این تیم کنار بیاید. اتفاقی که در شهرخودرو، چندان شاهد آن نبوده. از طرف دیگر گل محمدی که توانسته شهرخودرو را به پلی اف لیگ قهرمانان برساند، به این راحتی حاضر نمی‌شود پروژه‌اش در مشهد را نیمه‌تمام بگذارد و به تهران برود. نکته ای که در مصاحبه اخیر داود فنایی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس هم شاهد آن بودیم و دستیار یحیی به این نکته اشاره کرد که الان، شرایط برای حضور گل‌محمدی در پرسپولیس مهیا نیست.

21

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد تاکید مالک باشگاه شهرخودرو درباره ندادن سرمربی تیمش به هیچ تیم باشگاهی است. حمیداوی در چند ماه اخیر بارها گفته که گل‌محمدی را فقط به تیم ملی می‌دهد و با توجه به آنکه او در ابتدای فصل حاضر به از دست دادن گل‌محمدی و رحمتی نشد، بعید است حالا و در شرایطی که تیمش تا چند روز دیگر باید در پلی‌اف لیگ قهرمانان به میدان برود، اجازه جدایی سرمربی تیمش را صادر نکند.

به نظر می‌رسد به همان اندازه که احتمال حضور یحیی در پرسپولیس وجود دارد، احتمال ماندن این مربی در مشهد هم وجود داشته باشد و باید دید طی چند ساعت آینده چه اتفاق جدیدی رخ خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه