شمانیوز
کد خبر : 931542

مادر نیکولو زانیولو با تشکر از همدردی های صورت گرفته با این بازیکن پس از مصدومیت شدیدش، مدعی شد که او می خواهد به هر قیمتی شده به رقابت های یورو 2020 برسد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  این بازیکن 20 ساله روز گذشته و در جریان شکست 1 - 2 رم برابر یوونتوس دچار پارگی رباط صلیبی شد و آزمایشات صورت گرفته از سوی تیم پزشکی رم تایید کردند که او باید هرچه سریعتر عمل جراحی برای رفع مشکل پیش آمده انجام دهد. در همین بازی اتفاقی مشابه نیز برای دمیرال رخ داد و او نیز با رباط صلیبی پاره زمین بازی را ترک کرد و گفته می شود که احتمال زیاد نمی تواند تیم ملی ترکیه را در رقابت های یورو 2020 همراهی کند.

4

فرانچسکا کاستا، مادر نیکولو زانیولو، درباره شرایط پسرش گفت: " لحظه ای که آن اتفاق رخ داد، او متوجه شد که مصدومیت بسیار شدیدی پیدا کرده است. حالا شرایط بهتری دارد و می خندد و شوخی می کند. او بار دیگر خودش شده است. شب گذشته در شرایط بسیار بسیار بدی بود. پیام های روحیه بخش کمک بزرگی بود و او بسیار خوشحال است و مدام گوشی خود را به من نشان می داد و می گفت ببین چه کسی پیام اده است! او از تمام هم تیمی های خود پیام دریافت کرده بود.

مهمترین آنها از سوی روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیا، بود که گفته بود منتظر اوست. او حالا آرام است و به من گفت که این اتفاقی است که در کار رخ می دهد. می خواهد به هر قیمتی که شده در یورو 2020 حضور داشته باشد اما می داند که راه درازی در پیش دارد. "

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه