شمانیوز
کد خبر : 931693

زین الدین زیدان پس از پیروزی تیمش برابر اتلتیکو مادرید در دیدار نهایی سوپرکاپ اسپانیا و قهرمانی در این رقابت ها از کاسمیرو تقدیر کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ رئال مادرید یکشنبه شب در دیدار نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر اتلتیکو مادرید قرار گرفت. این تیم در مرحله قبلی با پیروزی برابر والنسیا به این دیدار راه پیدا کرده بود و اتلتیکو نیز بارسلونا را از سر راه برداشته بود. نتیجه تلاش های دو تیم در وقت قانونی بازی و همچنین وقت های اضافه به تساوی بدون گل انجامید تا ضربات پنالتی تکلیف تیم پیروز را مشخص کند و این شاگردان زیدان بودند که با پیروزی 1 - 4 موفق شدند جام قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا را از آن خود کنند.

5

این نهمین فینال رئال مادرید با حضور زیدان روی نیمکت خود بود که منجر به کسب نهمین قهرمانی این تیم به همراه این مربی فرانسوی شد. در تصاویری که از پس از جشن قهرمانی منتشر شده مشخص است که زیدان به سمت کاسمیرو رفته و او را در آغوش می گیرد.

مارکا با لب خوانی این تصاویر مدعی شده که زیدان به این هافبک برزیلی گفته: " بیا اینجا لعنتی. یک بار دیگر آفرین به تو هیولا! آفرین، تو یک هیولای واقعی هستی! "

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه