شمانیوز
کد خبر : 931777

جردن هندرسون، هافبک لیورپول به عنوان برترین بازیکن سال 2019 انگلیس معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  هندرسون در سال 2019 یکی از بهترین سال های فوتبالی اش را سپری کرد و در سمت کاپیتان لیورپول، با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپای فصل قبل شد و در نهایت توانست در رقابت با رحیم استرلینگ و هری کین، عنوان مرد سال فوتبال انگلیس را به خود اختصاص دهد.

هندرسون در طول سال 2019 سه جام قهرمانی با لیورپول فتح کرد و با تیم کلوپ به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا ، سوپر جام اروپا و جام باشگاه های جهان رسید و سالی رویایی را پشت سرگذاشت و در نهایت هم توانست عنوان برترین بازیکن سال 2019 فوتبال انگلیس را به خود اختصاص دهد.  لوسی برنز، بازیکن سابق لیورپول که حالا برای المپیک لیون بازی می کند هم به عنوان بازیکن سال انگلیس در بخش زنان معرفی شد.

39

این بازین انگلیسی در طول سال 2019 هفت بازی ملی برای تیم ملی کشورش (انگلیس)برگزار کرد و در ماه مارس و در بازی انگلیس مقابل مونته نگرو، تعداد بازیهای ملی اش را به عدد 50 رساند.

این بازیکن 29 ساله همچنین در کسب سهمیه حضور دررقابتهای یورو 2020 برای تیم ملی کشورش نقش پررنگی را ایفا کرد و در لیگ ملتهای اروپا هم نمایش قابل قبولی برای سه شیرها داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه