شمانیوز

ارنستو والورده سرمربی باشگاه بارسلونا شب گذشته از سمتش برکنار شد و کیکه ستین به عنوان جانشین او هدایت تیم کاتالان را در دست گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ والورده با انتشار نامه ای از بارسایی ها خداحافظی کرد و برای باشگاه بهترین ها را آرزو کرد. 

حالا و با خداحافظی رسمی والورده از نیمکت مربیگری بارسلونا، بازیکنان تیم کاتالان، با انتشار پیغامهایی با این سرمربی محترم خداحافظی کردند. لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه ای بارسا از جمله اولین نفراتی بود که پیغامی برای والورده نوشت. او این پیغام را با تصویری از خودش در کنار والورده در شبکه های اجتماعی بازتاب داد و نوشت:« مرسی آقا برای تمام لحظاتی که در کنار هم به عنوان افرادی حرفه ای سپری کردیم. من تمام نکات مثبتی که به من آموختی را در ذهن خواهم سپرد و همیشه به یاد خواهم داشت که چه انسان بزرگی هستی. مرسی از تو و تمام اعضای کادر فنی ات به خاطر حرفه ای گری تان. برایت بهترین ها را در آینده آرزو می کنم.»

بعد از سوارز، آرتور ملو هم پیغامی را به زبان پرتغالی در شبکه های اجتماعی بازتاب داد و نوشت:« امروز دوره همکاری با مهمترین فرد از زمان انتقالم به بارسلونا به اتمام رسید. من اینجا هستم تا از ارنستو والورده تشکر کنم که اینقدر خوب از من در باشگاه استقبال کرد. حضورت نقشی اساسی در وفق پیدا کردن من دراسپانیا داشت.»

PPjTVyjCJzuN

در نهایت لیونل مسی هم پیغامی را برای این سرمربی منتشر کرد و نوشت:« مرسی برای همه چیز آقا. مطمئنم که تو هرجا که بروی اوضاع برایت فوق العاده پیش خواهد رفت؛ چون جدای از اینکه یک فرد حرفه ای بزرگ هستی، یک انسان فوق العاده هم هستی. برایت بهترین ها را آرزو دارم و تو را در آغوش می کشم.»

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied