شمانیوز
کد خبر : 931791

اشرف حکیمی، مدافع مراکشی دورتموند ابراز امیدواری کرد روزی در ترکیب رئال مادرید بدرخشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  در پایان فصل جاری قرارداد دو ساله و قرضی اشرف حکیمی نیز با دورتموند به پایان می رسد و هنوز سرنوشت او در هاله ای از ابهام قرار دارد. علیرغم درخشش این مدافع مراکشی، رئال مادرید در پست او بازیکنانی چون دنی کارواخال، اودریوزولا و ناچو را در اختیار دارد و در این بین بایرن مونیخ نیز برای خرید اشرف حکیمی ابراز علاقه کرده است. مدافع فعلی دورتموند مدعی شد فعلا تمام تمرکزش روی بازی های این فصل بوده و در مورد آینده هنوز تصمیم نگرفته است.

اشرف حکیمی گفت: "نیمی از قلب من متعلق به رئال مادرید و نیمی دیگر برای دورتموند است. هنوز شش ماه تا تابستان باقی مانده بازی های زیادی پیش روی ما وجود دارد. آنچه می توانم بگویم این است که در حال حاضر بسیار خوشحالم که در بروسیا دورتموند حضور دارم و در این باشگاه احساس راحتی می کنم.

61

نمی خواهم دروغ بگویم و علاقمندم در رئال مادرید دوران موفقی را سپری کنم. من در رئال مادرید رشد کردم و این باشگاه برای من مانند خانه ام است، پس من دوست دارم در این تیم باز هم بازی کرده و به رشد کردن ادامه دهم، اما اگر این اتفاق رخ نداد می خواهم در تیمی دیگر به موفقیت دست یابم. در حال حاضر من فقط روی بازی های آینده تمرکز می کنم و امیدوارم به بهترین شکل وظیفه ام را انجام می دهم. تا تابستان آینده هنوز کمی فاصله مانده و باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد."

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه