شمانیوز

برانکو ایوانکوویچ دوباره گزینه سرمربیگری تیم ملی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  در شرایطی که هفته گذشته اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در صحبتهایشان از قطعی شدن انتخاب مربی داخلی برای جانشینی مارک ویلموتس خبر داده بودند، اما صحبتهای امروز بهاروند نشان می‌دهد که هنوز برانکو شانس هدایت تیم ملی را دارد چرا که سرپرست فدراسیون فوتبال با اعلام اینکه سرمربی تیم ملی فوتبال تا هفته آینده اعلام خواهد شد، به این نکته هم اشاره کرده که گزینه خارجی هنوز منتفی نشده است.

15

موضوع دیگری که احتمال حضور برانکو در تیم ملی را تقویت می‌کند، گزارش روزنامه خبرورزشی است. به نوشته این روزنامه، طی روزهای گذشته مسئولیت مذاکره با برانکو به وزارت ورزش واگذار شده و فدراسیون که پول استخدام سرمربی سابق الاهلی را ندارد، امیدوار است وزارت ورزش که به جذب برانکو برای تیم ملی تمایل دارد، بتواند از برانکو تخفیف بگیرد تا او جانشین مارک ویلموتس در تیم ملی شود.

پیش از این گفته می‌شد حضور برانکو در تیم ملی منتفی شده اما به نظر می‌رسد طرفداران مربی کروات، می‌توانند او را دوباره در ایران ببینند البته به شرطی که او حاضر شود برای هدایت تیم ملی، تخفیف خوبی به وزارت ورزش بدهد. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied