شمانیوز
کد خبر : 931930

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: به‌طور حتم مقصر اول نرسیدن تیم امید به المپیک، فدراسیون فوتبال است که در این مدت تغییرات زیادی را در کادر فنی ایجاد کرد و حالا از آنها کوچک‌ترین خبری نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ایرنا، مهدی مناجاتی ظهار داشت: حذف تیم امید ایران از مسابقات انتخابی المپیک به یک اتفاق تکراری و تلخ برای فوتبال ایران تبدیل شده است و حسرت نرفتن به بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تورنمنت ورزشی جهان به نیم قرن رسید.

وی افزود: مردم ایران از ناکامی تیم امید ناراحت هستند و آیا کسی هست که به این ناراحتی پاسخ دهد؟ مطمئن باشید برای هیچ فردی این ناراحتی اهمیت ندارد.

17

مناجاتی خاطرنشان کرد: نه تنها کادر فنی بلکه افرادی که این کادر را برای تیم امید ایران انتخاب کردند باید توضیح دهند چرا نتوانستیم از گروه خود صعود کنیم.

سرمربی اسبق تیم امید ایران تصریح کرد: آیا مسئولان فدراسیون فوتبال زمانی که می‎‌خواستند مربی تیم امید ایران را انتخاب کنند با پیشکسوتان فوتبالی مشورت کردند و از آنها کمک فکری خواستند؟ این نمی‌شود که بدون مطالعه برای تیم ملی یک کشور تصمیم‌گیری کرد.

وی گفت: اگر می‌خواهیم به المپیک صعود کنیم باید برنامه‌ریزی دقیق و اصولی داشته باشیم و از همین فردا برای المپیک بعدی استارت بزنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه