شمانیوز
کد خبر : 931932

حسین عبدی، سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران اعتقاد دارد صعود تیم فوتبال امید کشورمان به المپیک، اتفاق جدیدی محسوب نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   حسین عبدی درباره ناکامی تیم فوتبال امید ایران در صعود به المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: اینکه نتوانستیم به المپیک صعود کنیم، موضوع جدیدی نیست. تنها موضوعی که باعث ناراحتی می‌شود، این است که تیم با همه امکاناتی که از لحاظ اردویی و بازی تدارکاتی از سوی فدراسیون داشت و با بازیکنان خوبی که در ترکیب داشت، به‌ویژه حمید استیلی که نزدیک به دو سال بدون هیچ‌گونه چشمداشتی برای تیم زحمت کشید، حداقل شایسته صعود از گروه خود بود.

وی افزود: براساس بازی‌هایی که از کره جنوبی و ازبکستان دیدم، می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. در بازی برابر چین هم موقعیت‌های خوبی داشتیم که اگر کمی دقت بهتری داشتیم، صعودمان به مرحله بعدی را قطعی می‌کردیم. به طور کلی بازی با چین برای ما اهمیت زیادی داشت و بهترین فرصت بود تا کار را یکسره کنیم.

23

«شاید اگر در گروه بهتری قرار می‌گرفتیم، به آسانی صعود می‌کردیم، اما در گروه مرگ قرار داشتیم.»، سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران ضمن بیان این جمله تصریح کرد: کره جنوبی و ازبکستان، کار چندان سختی برای رویارویی با تیم‌های صعود کرده از گروه دیگر نخواهند داشت. در حالی که بازی با ازبکستان می‌توانست با پیروزی ما و بازی با کره جنوبی با نتیجه تساوی به پایان برسد. به خصوص که در نیمه دوم، هر دو بازی نمایش بهتری ارائه کردیم.

عبدی با بیان اینکه نباید با عدم صعود به المپیک، احساسی برخورد کرد، گفت: حذف شدیم، اما فوتبال همین است و در صورت استفاده نکردن از موقعیت‌ها در هر بازی، صعود مسجل نمی‌شود. این یک واقعیت است. حفظ شاکله اصلی این تیم، نکته‌ای است که اکنون باید به آن توجه کرد. چرا که بازیکنان این تیم دیر یا زود به تیم ملی اضافه می‌شوند. اتفاقی که برای محبی، صیادمنش و نورافکن افتاده است. پس هر تصمیمی که برای این تیم و بازیکنانش گرفته شود، در واقع برای تیم ملی آینده کشورمان گرفته می‌شود. باید مسیر درستی را برای آینده ترسیم کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه