شمانیوز

ریوالدو معتقد است که رفتار بارسلونا در اخراج ارنستو والورده توام با ساده لوحی و بی احترامی بوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  حضور والورده در بارسلونا روز دوشنبه پس از مدتها گمانه زنی به پایان رسید و مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند که او را از هدایت این تیم برکنار کنند. کیکه ستین پس از والورده تا سال ۲۰۲۲ به عنوان سرمربی بارسلونا انتخاب شده است.

والورده در طول دوران حضور خود در نیوکمپ دو قهرمانی پیاپی در بارسلونا برای این تیم به ارمغان آورد اما عملکرد تیمش در لیگ قهرمانان باعث شد که فشارها و اعتراضات برای جدایی او افزایش یابد. در نهایت شکست برابر اتلتیکو مادرید در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا باعث شد که این فشارها نتیجه داده و والورده از بارسلونا جدا شود. ریوالدو، اسطوره برزیلی بارسا، در گفتگو با بت فر در این باره اظهار داشت: " رفتار آنها با والورده ساده لوحانه و با کمی بی احترامی همراه بود.

24

این که در زمان حضور مربی فعلی مذاکره با یک مربی دیگر را آغاز کنی هرگز کار درستی نیست. البته که ژاوی و رونالد کومان با رد کردن پیشنهاد آنها به این شایعات دامن زدند و پس از آن ستین انتخاب شد. فوتبال یک تجارت بی رحمانه است اما همه ما می‌دانیم که روند این اتفاق از سوی هیئت مدیره بارسلونا به خوبی دنبال نشد. باشگاه هایی مانند بارسلونا و رئال مادرید باید همیشه مربیانی را مدنظر داشته باشند تا چنین شرایطی برایشان پیش نیاید. "

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied