شمانیوز
کد خبر : 931937

ازیکن تیم ملی فوتبال امید گفت:مردم ایران بدانند ما همه تلاشمان را کردیم و این انصاف نیست همه چیز را به کادر فنی برگردانیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  علی شجاعی بعد از شکست تیم ملی فوتبال امید اظهار داشت: قبل از همه از مردم ایران عذر‌خواهی‌می‌کنم. ما بازی را بردیم ولی نشد که صعود کنیم. فوتبال روی بدش را به ما نشان داد و تیمی که مستحق صعود بود با تفاضل گل صعود نکرد. از این موضوع خیلی ناراحت هستیم و بغض دارم.

23

وی افزود: به جرات می‌گویم حمید استیلی و همکارانش همه کار کردند. تیمی که 3 هفته است دور هم جمع شده خیلی زحمت کشید. این تیم 3 بار کادر فنی اش عوض شد ولی مقابل ازبکستان طوری کار کردیم که خبرنگار ازبک سوال کرد با این تیم چه کار کردید که این همه تغییر کرد.

بازیکن تیم امید خاطرنشان کرد: استیلی و همکارانش واقعا زحمت کشیدند و ما بازیکنان باید کمی بیشتر تلاش می‌کردیم. از آن بازیکی که اسمی بود و شاید یک دقیقه هم بازی نکرد باید تشکر کرد. مردم ایران بدانند ما همه تلاشمان را کردیم و این انصاف نیست همه چیز را به کادر فنی برگردانیم. تیمی که 3 هفته نیست دور هم جمع شده اما واقعا خوب کار کرد و زحمت کشید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه