شمانیوز
کد خبر : 931953

بدنبال ناکام ماندن «یورگن کلینزمن» از ارائه مدرک مربیگری به روز رسانی شده خود به فدراسیون فوتبال آلمان، در معرض از دست دادن شغل جدیدش در باشگاه هرتابرلین قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از ایرنا، کلینزمن که نوامبر سال ۲۰۱۹ به عنوان سرمربی موقت هرتا معرفی شد، در گفت‌وگو با نشریه بیلد آلمان مدعی شد که مدارک خود را در خانه‌اش در کالیفرنیا آمریکا جا گذاشته است.

در صورتی که کلینزمن نتواند اسناد خود را ارائه کند، «الکساندر نوری» دستیار ایرانی وی هدایت هرتا را که هم‌اکنون در رتبه دوازدهم جدول رده‌بندی بوندسلیگا جای دارد، برعهده خواهد گرفت.

کلینزمن تاکنون در پنج دیدار روی نیمکت هرتا نشسته که ماحصل آن ۲ پیروزی، ۲ تساوی و یک شکست مقابل بورسیا دورتموند بوده است.

منابع نزدیک به شبکه تلویزیونی ای‌اس‌پی‌ان گفته اند که هرتابرلین اطمینان دارد که این مشکل به زودی مرتفع شده و کلینزمن در دیدار هفته جاری این تیم مقابل بایرن مونیخ روی نیمکت می‌نشیند.

26

کلینزمن در این خصوص گفت: زمانی که به برلین پرواز کردم، فکر نمی‌کردم به مدارک سرمربیگری نیاز داشته باشم زیرا نمی‌دانستم قرار است سرمربی هرتابرلین شوم. از این رو فراموش کردم مدارک را همراه خود بیاورم. در حال حاضر هم کسی را در خانه ام در کالیفرنیا ندارم اما در صدد فراهم کردن اسناد مورد نیاز هستم.

ستاره اسبق تیم ملی آلمان در سال ۲۰۰۰ مدرک خود را دریافت کرد؛ این مدرک باید هر سه سال یک بار تمدید شود و هرتابرلین تاکنون از ارائه این مدارک به فدراسیون فوتبال آلمان ناکام مانده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه