شمانیوز

روزنامه هلندی دی تلگراف در گزارشی به این نکته اشاره کرده که دانی فن ده بیک با سران باشگاه فعلی اش آژاکس آمستردام و همچنین مدیران باشگاه رئال مادرید به توافق رسیده تا در تابستان آینده به تیم مادریدی ملحق شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  این انتقال در ازای رقم 55 میلیون یورو انجام خواهد شد و توافقات نهایی دراین رابطه انجام شده و فقط امضای قرارداد رسمی باقی مانده است.

در تابستان گذشته هم رئالی ها تمایل زیادی به جذب فن ده بیک داشتند و حتی تا نزدیکی به خدمت گرفتن او نیز پیش رفتند. شواهد و قراین حکایت از آن داشت که این خود زیدان بود که مانع از انجام نهایی این انتقال شد؛ چرا که بازیکن مدنظرش برای ملحق شدن به رختکن تیم مادریدی، پل پوگبا بود. اما درخشش حیرت آور فده والورده در ترکیب باشگاه مادریدی باعث شده تا حتی خود زیدان هم دیگر مثل قبل به فکر جذب پوگبا نباشد. چرا که علاوه بر رقم بالایی که رئالی ها باید برای جذب پوگبا بپردازند، حضور این ستاره فرانسوی در رئال، مانع ازرشد و پیشرفت والورده خواهد شد.

38

بدین ترتیب باید فن ده بیک را اولین خرید رئالی ها در تابستان پیش رو دانست. بازیکنی که پیش از این هم بارها اعلام کرده بود که در صورتی که فرصت انتقال به رئال مادرید برایش فراهم شود، این فرصت را از دست نخواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied