شمانیوز
کد خبر : 931980

باشگاه‌های لیگ برتری، از جمله لیورپول خبر بدی را دریافت کرده‌اند. جام ملت‌های آفریقا در سال 2021 در ماه ژانویه برگزار می‌شود (زمستان سال بعد)، و به این ترتیب آنها تا شش هفته بازیکنانشان را در اختیار نخواهند داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  این تورنمنت در کامرون برگزار خواهد شد و قرار بود در تابستان باشد، اما به دلیل تداخل با موسم باران، تصمیم بر این شد که در زمستان انجام شود. بازی‌ها در ژانویه و فوریه 2021 برگزار خواهند شد، یعنی در میانه فصل اروپا.

این خبر بدی برای باشگاه لیگ برتر است که در ژانویه بازی‌های متعددی را برگزار می‌کنند. اما اوضاع برای لیورپول اصلا خوب نخواهد بود، چرا که آنها احتمالا سه بازیکن اصلی‌شان را به این رقابت‌ها می‌فرستند: محمد صلاح، سادیو مانه، و نبی کیتا.

آرسنال هم پیر امریک اوبامیانگ و نیکولاس په‌په را احتمالا در اختیار نخواهد داشت. منچستر سیتی هم در صورت صعود الجزایر باید بدون ریاض محرز بازی کند.

ویلفرید زاها، سرژ اوریه و ویلفرید اندیدی دیگر بازیکنان لیگ برتر هستند که احتمال حضورشان در این رقابت‌ها وجود دارد. اشرف حکیمی، آندره اونانا، و فرانک کسیه هم شاید دیدارهای مهم تیمشان را از دست بدهند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه