شمانیوز
کد خبر : 932007

سرمربی تیم فوتبال استقلال نگران بود که سفر بازیکنان خارجی تیمش بازگشتی به ایران نداشته باشد، اما شرایط دچار تغییر شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از میزان، تماس هروویه میلیچ با مسئولان باشگاه استقلال، آنها را به بازگشت مدافع کروات امیدوار کرد، اما شنیدیم در این مورد دیاباته هم نقش داشت.

وقتی دیاباته به ایران بازگشت، میلیچ به این نتیجه رسید که شرایط مناسب است. از طرفی شنیده می‌شود دیاباته به میلیچ پیام داده که برگردد و اوضاع ایران تفاوتی با قبل نکرده است؛ اینجا همچنان امنیت برقرار است. به هرحال تا میلیچ وارد تهران نشده، نمی‌توان با قطعیت قضاوت کرد، اما تا همین‎جا هم تماس میلیچ، استقلالی‌ها را حسابی خوشحال کرده است.

موضوع وقتی جالب می‌شود که صحبت‌های نایب رئیس هیئت مدیره را مرور کنیم. کامران منزوی گفته بود: فرهاد مجیدی مربی حساسی است و این مدت خیلی نگران بود که مثلا دیاباته به تهران بازنگردد. البته من هم جای او بودم نگران می‌شدم. از یک سو، شرایط خاصی داشتیم و از طرف دیگر، تیم‌مان سرپرست هم نداشت که این امور را پیگیری کند. به هر حال فرهاد نگران انتخاب دستیاران هم بود. او گاهی ساعت ۷ صبح زنگ می‌زد و ابراز نگرانی می‌کرد، اما الان شرایط بهتر از قبل است.

1

گفتنی است؛ مجیدی دو دستیار جدید به باشگاه معرفی کرده است. یک مربی اسپانیایی به همراه مربی صربستانی به نام نبوشا میلیسیچ لکیچ که  دیشب به تهران رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه