شمانیوز
کد خبر : 932218

یک رسانه اروپایی نوشت بعد از آندرا استراماچونی یک مربی ایتالیایی دیگر وارد فوتبال باشگاهی ایران شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فارس، سایت دربی ایتالیا در گزارشی نوشت بعد از استراماچونی استقلال که در ماه‌های اخیر در تیم استقلال ایران به عنوان سرمربی کار کرد، یک ایتالیایی دیگر وارد فوتبال باشگاهی کشورمان شده که روی نیمکت شهر خودرو می‌نشیند.

این رسانه مربی تازه‌وارد را استفانو کوزین نام برد که از والدینی ایتالیایی اما مهاجر به کانادا متولد شده است. چهره‌ای که ظاهرا روز گذشته به سمت ایران و شهر مشهد پرواز کرده  تا به مدت 18 ماه با تیم شهرخودرو همکاری کند.

در ادامه این گزارش کوزین نظرش را در مورد کار در ایران و اینکه آیا از حضور در کشورمان دچار ترس و دلهره است، چنین بیان کرد:ترس؟ نه. برای من جاهای گرم و پرشور متفاوت هستند. چندی پیش پیشنهادی از تیم شهر بغداد را رد کرد. چون مساله خطرات جانی حس کردم. بعد هم از لیبی پیشنهادی گرفتم.

14

سایت ایتالیایی در ادامه کوزین را مربی معرفی کرد که در کشورهای کنگو،‌لیبی، فلسطین، عربستان، کامرون،‌امارات،‌آفریقای‌جنوبی و قبرس کار کرده است.

حتی در زمان حکومت قذافی، وی با تیمش در لیبی مقام قهرمانی کسب کرده است.وی که فرزند یک خانواده‌ ایتالیایی مهاجر به کاناداست، یکی از دوستان و همکاران تیم مربیگری والتر زنگا نیز بوده است.

رسانه مذکور در پایان بخش دیگری از اظهارات کوزین را چنین منتشر کرد:کاری به سیاست ندارم.من فقط مرد ورزش هستم.به خدا اعتقاد دارم و مشکلی هم ندارم. از چالش‌های کاری استقبال می‌کنم. در آنجا مسابقات باشگاهی در بالاترین سطح انجام می‌شوند.شهرخودرو در ورزشگاهی جدید و پرجاذبه بازی می‌کند. من هم دنبال همراهی تیم در لیگ قهرمانان آسیا هستم. بحث سیاست را کنار بگذاریم. ایران کشوری با فرهنگی غنی است. در سال‌های اخیر با دوستان، بازیکنان و مربیان ایرانی زیادی برخورد داشتم.همه آنها مردمانی فوق‌العاده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه