شمانیوز
کد خبر : 932219

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر قرار است استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از رقبایشان میزبانی نکنند همان بهتر که نمایندگان کشورمان از این مسابقات کنار بکشند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  خداداد عزیزی در خصوص درخواست AFC برای برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا در  کشور بیطرف اظهار داشت: مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به هیچ عنوان نباید به این خواسته تن بدهند. همه عشق طرفداران استقلال و پرسپولیس این است که بازی‌های تیم محبوب‌شان را در ورزشگاه آزادی ببینند و از آنها حمایت کنند اما اگر قرار است بازی‌های آنها در آزادی برگزار نشود همان بهتر که در این مسابقات شرکت نکنند.

وی افزود:  استقلال و  پرسپولیس دو تیم پرطرفدار در فوتبال آسیا محسوب می‌شوند و تماشاگران هم روی بازی‌های این دو تیم تاثیر دارند اما حالا رقبا از فرصت سوء استفاده کرده و می‌خواهند این پوئن را از فوتبال ایران بگیرند. به نظرم مسئولین این باشگاه و فدراسیون فوتبال اصلا نباید زیر بار چنین حرفی رفته و نباید در این مسابقات شرکت کنند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص دلایل ناکامی تیم فوتبال امید گفت: نمی‌شود دلیل ناکامی تیم امید را که نزدیک به50 سال است به المپیک صعود نکرده در یک خط یا دو خط اشاره کنیم. اصلا نمی‌شود تقصیر را به گردن یکی دو نفر انداخت. من خودم در تیم ملی امید بازی کرد‌ه‌ام و می‌دانم آنجا چه مشکلاتی وجود دارد. موفقیت تیم امید نیازمند یک کار سیستماتیک است و برنامه‌ریزی لازم دارد که متاسفانه ما این برنامه‌ریزی را نداریم. بنابراین تقصیرها به گردن مربی و بازیکن نیست و باید در این زمینه کارشناسی صورت بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه