شمانیوز
کد خبر : 932240

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس اظهار داشت: اتفاقات خیلی خوبی برای پرسپولیس افتاده است و حالا کاملا یکدست هستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  سیدجلال حسینی درباره حضور یحیی گل محمدی در راس کادرفنی پرسپولیس به جای گابریل کالدرون اظهار داشت: من بارها گفته ام که آقای کالدرون رفته است و دیگر نیازی نیست درباره شخصیت او صحبت کنیم. او رفته و باید بابت تلاش هایی که می کرد تشکر کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا مخالف حضور مربیان و بازیکنان خارجی هستید اظهار داشت: نه! من مخالف نیستم. اتفاقا اگر به کارنامه باشگاه های برگ نگاه کنیم می بینیم مربیان خوبی آمده اند که تاثیرات زیادی گذاشته اند. بر فرض مثال نمی توان توانایی های برانکو ایوانکوویچ را منکر شد. او جام های زیادی برای پرسپولیس آورد و خیلی خوب بود. اما الان بحث چیز دیگری است. واقعا فوتبالیست ایرانی به نحوی نادیده گرفته می شود. من درباره پرسپولیس یا باشگاه خاصی حرف نمی زنم. بلکه می گویم در وضعیت فعلی اقتصادی باید عملکرد بهتری داشت. نباید بازیکن ایرانی را کم توان دانست و آنها را کوچک شمرد.

مدافع سرخپوشان پایتخت درباره حضور یحیی گل محمدی بار دیگر صحبت کرد و گفت: من شناخت نسبتا خوبی از توانایی های فنی و مدیریتی ایشان دارم. با آقای گل محمدی قطعا پیشرفت فنی زیادی خواهیم کرد. تیم یکدستی داریم و بازیکنان مردانه تمرین می کنند و هیچ کس کم نمی گذارد. همه می دانیم پیراهن تیم بزرگی را پوشیدیم که هواداران صاحبان اصلی آن هستند.

وی افزود: شرایط فعلی تیم فوق العاده خوب است. یکدست هستیم و من مطمئنم اگر هواداران مثل همیشه کنارمان باشند به نتایج خیلی خوبی خواهیم رسید.

حسینی درباره دیدار نخست پرسپولیس مقابل تراکتور با تغییرات به وجودآمده در کادرفنی دو تیم تاکید کرد: با یکی از تیم های مهم لیگ برتر بازی داریم. تمرکز تیم روی بازی نخست مقابل تراکتور است و باید شروع بازی های نیم فصل دوم را با برد همراه کنیم. قطعا بازی قشنگی خواهد بود و انشاالله فوتبال خوبی را انجام دهیم. فعلا تراکتور از هر چیز دیگری مهم تر است.

مدافع سرخپوشان درباره اینکه آیا با حضور یحیی گل محمدی احتمال دارد باز هم روی نیمکت بنشیند تاکید کرد: هرگز برایم مهم نیست که چند دقیقه بازی کنم. همیشه گفته ام که هر وقت مربی بخواهد هر کجای زمین هم که بخواهد بازی می کنم. من بازیکن پرسپولیس هستم و دیدید که در نیم فصل اول هم گوچکترین مشکلاتی از این لحاظ نداشتیم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه