شمانیوز

بخشهای مهم مصاحبه روزنامه ایران‌ورزشی با احمدرضا عابدزاده را برایتان انتخاب کردیم:

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  خودم یک تیم خریده‌ام و در حد توانم به فوتبال خدمت می‌کنم. نه به تلویزیون می‌روم و دیده‌اید که کمتر با رسانه‌ها هم حرف می‌زنم چون می‌دانم برخی‌ها حرف‌های مرا درست به مردم انتقال نمی‌دهند. بی سر و صدا به فوتبال خدمت می‌کنم، دنبال حواشی نیستم و دوست دارم در تیم خودم عملکرد مثبتی داشته باشم. اگر اینطور نباشد مطمئنم که با بازگشتم حواشی بسیاری نیز به وجود خواهد آمد.

  • پرسپولیس خوشبختانه خوب کار می‌کند و نتیجه می‌گیرد. اوایل فصل مشکلاتی در تیم وجود داشت اما هر چه گذشت نتایج بهتر شد و دیدید که به صدر جدول هم رسیدند. انصاری‌فرد هم خوب کار می‌کند و امیدوارم که پرسپولیس از لحاظ مالی هم اوضاع بهتری را تجربه کند چون این مسائل ارتباط مستقیمی با کسب نتیجه دارد.
  •  علی دایی می‌تواند روزهای موفقی را برای تیم ملی رقم بزند. مهم شادی مردم است و امیدوارم تیم ملی برای صعود به جام جهانی نتایجی بگیرد که مردم مثل بازی با استرالیا خوشحال شوند. الان 22 یا 23 سال از آن بازی می‌گذرد و هنوز مردم آن روز را فراموش نکرده‌اند. آنها سه، چهار روز از خوشحالی خواب نداشتند و امیدوارم تیم ملی فعلی هم روزهای خوبی را برای مردم رقم بزند و شادی را به خانه‌های آنها ببرد. در این وضعیت فعلی که داریم و همه به خاطر اتفاق‌های رخ داده ناراحت هستند، امیدوارم مسئولان بهترین تصمیم را بگیرند تا مردم خوشحال شوند و شادی حداقل از طریق فوتبال به کشور برگردد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied