شمانیوز
کد خبر : 932521

آیا توئیت مدیر روابط عمومی وزارت ورزش به معنای تائید شایعه نگران کننده رسانه‌های عربی است؟

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ در شرایطی که هنوز تکلیف میزبانی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان مشخص نشده، این شایعه مطرح شده که بازیهای خانگی تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی هم در زمین بی طرف برگزار خواهد شد به خصوص آنکه امروز یک رسانه بحرینی مدعی شد بازی برگشت ایران و بحرین باید در زمین بی طرف برگزار شود.

این وسط توئیت مازیار ناظمی هم نگرانی‌ها در این زمینه را افزایش داده است. او در صفحه توئیترش نوشته: حظ می بری از پاسخ منفی و جسورانه و ملی، تاج به نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای محرومیت ایران از میزبانی مسابقات فوتبال .شکایت رسمی این جفا را به فیفا هم برده ایم امیدوارم اینفانتینو برای حمایت از حضور خانواده ها و زنان هم که شده جلوی این تصمیمات غیر حرفه ای و سیاسی بایستد.

در توئیت ناظمی اشاره‌ای به محرومیت از لیگ قهرمانان نشده و عبارت محرومیت ایران از میزبانی مسابقات فوتبال در متن نوشته شده دیده می‌شود. از طرف دیگر ناظمی روی حضور خانواده‌ها و زنان هم در ورزشگاه مانور کرده. موضوعی که اگر چه عده‌ای معتقدند مربوط به بازیهای تیمهای ایرانی در لیگ قهرمانان هم هست اما پیش از این فیفا روی حضور بانوان در بازیهای ملی اصرار داشت. ورزش سه در گزارشی به تاریخ 30 مرداد درباره این موضوع نوشته: اصولا در موارد کلان و مهمی چون مساله ورود زنان به ورزشگاه این فیفا است که تصمیم گیرنده است و کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز در نهایت نقش مکمل و پیگیری را ایفا می کند. به همین دلیل است که دستور فیفا تنها بازی هایی که زیرنظر مستقیم خودش برگزار می شود را لحاظ کرده و از فدراسیون فوتبال خواستار ورود زنان به ورزشگاه شده است. البته ناظمی دقایقی قبل در پاسخ به یکی از فالوئرهایش در توئیتر،  اعلام کرده که بانوان به جز بازیهای تیم ملی، در بازیهای باشگاهی در رده بین‌المللی هم اجازه ورود به ورزشگاه را داشته‌اند.

 حالا باید دید کنفدراسیون فوتبال آسیا چه تصمیمی درباره فوتبال ایران خواهد گرفت و آیا طبق ادعای میر روابط عمومی وزارت ورزش، رئیس فیفا به ماجرا ورود خواهد کرد یا نه به خصوص آنکه ایران از کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون جهانی شکایت کرده و منتظر واکنش اینفانتینو به این ماجرا است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه