شمانیوز

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم قطعی برای سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی بگیرد، تحریم بهترین پاسخ است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ پرویز برومند درباره سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: اگر مبنای AFC ناامنی باشد، چنین چیزی در ایران نمی‌بینیم. اتفاقات اخیر بارها و بارها در کشورهای دیگر رخ داده است. تصمیم AFC اشتباه است و جای تأسف دارد که بدون تفکر و اتخاذ سیاست خاص، چنین تصمیمی گرفته شده است.

وی افزود: همه هزینه‌های AFC را عربستانی‌ها می‌دهند و آنها برای اینکه به ایران ضربه بزنند، از این راه کثیف استفاده کرده و سیاست را دخالت داده‌اند، اما AFC نباید یک طرفه قضاوت کند. کنفدراسیون فوتبال آسیا باید مرجعی برای رعایت عدالت باشد.

58

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص کناره‌گیری تیم‌های ایرانی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: متحد بودن چهار تیم ایرانی برای اولین بار در این مقطع فوق‌العاده است. استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو نمایندگان فوتبال یک کشور هستند. اگر AFC تصمیم قطعی بگیرد، تحریم کردن آنها بهترین پاسخ است. اگر بخواهیم در کشور دیگری به مصاف حریفان برویم، یعنی قبول کرده‌ایم که ایران ناامن است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied