شمانیوز
کد خبر : 932765

کیکه ستین سرمربی بارسلونا در اولین بازی خود در این تیم مقابل گرانادا 82.5 درصد تملک توپ را ثبت کرد تا نشان بدهد که همان طور که خودش گفته شیفته تملک توپ است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  بارسلونا در مقابل گرانادا به رکورد تملک توپ با 82.5 درصد رسید و در این بازی با نتیجه یک بر صفر پیروز شدند. با توجه به این که نتیجه بیش از حد نزدیک بود به نظر می رسد که تملک توپ چندان به هجومی شدن بارسا منجر نشده است و با بررسی آمار می توان این مسئله را درک کرد. بارسلونا مقابل گرانادا 1005 پاس داد که 203 تا از پاس هایش رو به جلو بودند. در حقیقت فقط  20.2 درصد پاس های تیم کاتالان  رو به جلو بودند، آماری که ثابت می کند تملک توپ بارسا بیشتر دفاعی بوده است تا هجومی!

بارسلونا در مقابل گرانادا فقط شش شوت به چارچوب داشت که با مقایسه 82.5 درصد تملک توپ می فهمیم که آمار هجومی بارسا چندان هم در این بازی جالب نبوده است. به هر صورت ستین گفته است که شیفته سبک تملک توپ است چرا که خود را شاگرد مکتب یوهان کرویف مربی اسطوره ای و فقید بارسلونا می داند اما به نظر می رسد که در بازیهای بعدی باید پاسهای این تیم و تملک توپ آنها هدفمندتر باشد تا بدین ترتیب شانس پیروزی آنها بیشتر شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه