شمانیوز
کد خبر : 932823

گرت بیل به رئال مادرید اعلام کرده که قصد دارد تا پایان قراردادش، یعنی سال 2022، در این باشگاه بماند، و بعد از آن به صورت آزاد باشگاه را ترک کند. این خبر بدی برای منچستر یونایتد است که قصد جذب او را داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  گرت بیل به رئال مادرید اعلام کرده که قصد دارد تا پایان قراردادش، یعنی سال 2022، در این باشگاه بماند، و بعد از آن به صورت آزاد باشگاه را ترک کند. این خبر بدی برای منچستر یونایتد است که قصد جذب او را داشت.

بیل رابطه خوبی با زین‌الدین زیدان، مربی رئال ندارد، چرا که زیدان تلاش کرده بود به دلیل دستمزد بالای این بازیکن، او را منتقل کند. او در آستانه پیوستن به جیانگسو سونینگ چین با دستمزد 1 میلیون پوند در هفته بود، اما رئال حاضر نشد قراردادش را فسخ کند و می‌خواست بابت فروش او پول دریافت کند.

حالا یونایتد پس از مصدومیت مارکوس رشفورد دنبال یک بازیکن تهاجمی است. اوله گونار سولشر، مربی تیم گفته که حتی حاضر است به سراغ راه حل‌های کوتاه‌مدت برود.

اما بیل تمایلی ندارد که رئال را ترک کند. او که در تابستان 30ساله شده، در این فصل 14 بازی انجام داده که 10 بار در ترکیب ثابت بوده است. او اما در سه بازی اخیر رئال غایب بوده است.

قرارداد حال حاضر بیل 600هزار پوند در هفته است، و تا ژوئن 2022 ادامه دارد. 

بیل اخیرا گفته بود که بازی برای ولز او را بیشتر ذوق‌زده می‌کند تا بازی برای رئال مادرید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه