شمانیوز
کد خبر : 932910

بخش مهم گزارش روزنامه خبرورزشی درباره دلیل ناراحتی بشار رسن و رادوشوویچ از باشگاه پرسپولیس را برایتان انتخاب کردیم:

به گزارش خبرنگار ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  رادوشوویچ و بشار در مذاکرات با مدیران باشگاه، بار‌ها به این موضوع اشاره کرده‌اند که دیگر نمی‌توانند بیشتر از این به پرسپولیس وقت بدهند زیرا خودشان صاحب خانواده هستند و به پول این قرارداد احتیاج دارند؛ به خصوص بشار که در کنار پرسپولیس، چهار یا پنج پیشنهاد عالی در همین پنجره نقل و انتقالات زمستانی به دستش رسید ولی ترجیح داد در جمع سرخپوشان باقی بماند.

جالب اینکه شنیدیم این دو بازیکن خارجی از مدیران باشگاه بسیار عصبانی و ناراحت هستند زیرا تصور می‌کنند محمدحسن انصاری‌فرد پولی که قرار بود به آن‌ها بابت طلب‌شان بدهد، صرف جذب اوساگونا و آنتونی استوکس دو مهاجم خارجی کرده است!
انصاری‌فرد، اما سکوت اختیار کرده و فقط به آن‌ها می‌گوید کمی زمان بدهید تا مشکل را حل کنیم ولی دو بازیکن خارجی برای یکی از مدیران باشگاه پیام فرستاده‌اند که این پول قرار بوده به حساب‌شان واریز شود، ولی به یکباره وارد حساب سایر بازیکنان می‌شود؛ به خصوص کسانی که به تازگی قرار است به پرسپولیس بپیوندند. در این شرایط، دیگر زمانی برای صحبت نمی‌ماند و آن‌ها منتظرند هرچه زودتر، تکلیف‌شان از لحاظ مالی مشخص شود. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه