شمانیوز
کد خبر : 933198

بارسلونا در دیداری دشوار 1-2 موفق به غلبه بر ایبیزا شد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  بارسلونا در شبی که هرگز نمایش خوبی ارائه نداد و تا آستانه حذف از کوپا دل ری پیش رفت، با دبل آنتوان گریزمان در دقایق پایانی موفق به جبران تک گل خورده شده و به زحمت راهی دور بعدی رقابت ها شد. بر خلاف انتظار این ایبیزا بود که بازی را بهتر آغاز کرد و در کمال تعجب در دقیقه نه به گل اول هم دست یافت. کابایه در سمت چپ صاحب موقعیت شد و ارسال عرضی و زمینی او به خاوی پرز رسید تا این بازیکن با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه، زننده گل اول لقب گیرد.

دقایقی بعد بارسلونا می توانست با حرکت خوب آنسو فاتی به گل اول دست یابد، اما حضور به موقع مدافعان ایبیزا مانع حرکت او شد و این توپ به کرنر رفت. در ادامه نیز این ایبیزا بود که بیشتر موقعیت خلق می کرد و بارسا در ایجاد حتی یک فرصت گل هم ناتوان بود. در اواخر نیمه اول ایبیزا تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت. ضربه ناسیمنتو به مدافعان بارسا برخورد کرد و در ریباند این رودادو بود که فرصت فوق العاده ای برای گلزنی داشت، اما ضربه او با عکس العمل نتو مواجه شد و نیمه اول در شرایطی که بارسلونا حتی یک شوت هم به سمت چارچوب نزد، با برتری 0-1 ایبیزا به پایان رسید.

ایبیزا نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی می توانست از روی ارسال یک ضربه کرنر حتی به گل دوم هم دست یابد، اما تعلل خاوی لارا باعث از دست رفتن فرصت شد و مدافعان بارسا توپ را دور کردند.

در ادامه اگرچه بارسلونا مالک توپ و میدان بود، اما قادر به خلق یک موقعیت نصفه و نیمه نیز نبود. اولین ضربه در چارچوب بارسلونا در دقیقه 68 نواخته شده که شوت ایوان راکیتیچ از فاصله ای دور در اختیار پارنو قرار گرفت. در دقیقه 71 و روی حرکت تماشایی آنسو فاتی، بارسلونا می توانست به گل تساوی دست یابد اما ارسال او در آخرین لحظات به گریزمان نرسید.

در دقیقه 73 بارسلونا بالاخره به گل تساوی دست یافت. فرانکی دی یونگ با یک پاس عمقی و تماشایی آنتوان گریزمان را در موقعیت تک به تک قرار داد و ستاره فرانسوی بارسلونا با یک ضربه زمینی موفق به گلزنی شد. اما در دقیقه 94 بارسلونا به گل دوم هم دست یافت. گریزمان از سمت چپ نفوذ کرده و مقابل دروازه ایبیزا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق دروازه بان این تیم را مغلوب کرد تا بارسا به زحمت و با برتری 1-2 راهی دور بعد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه