شمانیوز
کد خبر : 933203

مدیرعامل باشگاه ستارگان ورامین به شدت از نحوه برگزاری مسابقه دیدار امروز این تیم برابر شهروند ساری انتقاد کرد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  علی قالیشورانی درباره نیمه تمام ماندن بازی تیم‌های فوتسال «شهروند- ستارگان» در سالن سید رسول حسینی ساری برای دومین مسابقه پیاپی اظهار کرد: امروز در ساری عده‌ای معلوم‌الحال را در سالن مستقر کرده بودند، در همان ثانیه ۱۰ بازی به سمت نیمکت ما حمله‌ور شدند و به وسط بازی پریدند.

او با اشاره به اینکه قرار بود این مسابقه بدون حضور هواداران باشد، ابراز کرد: معنی بازی بدون تماشاگر این است؟ در صورت جلسه ۵۰ نفر به همراه عوامل تیم شهروند ساری قرار بود در سالن حضور داشته باشند، اما آیا عوامل باشگاه شهروند، افرادی که با قلدری شروع به ضرب و شتم تیم و  بازیکنان ما کردند، هستند؟

مدیرعامل باشگاه ستارگان اضافه کرد: به اعضای هیأت مدیره باشگاه ما اهانت شد و برای ضرب و شتم به سراغ آنان رفتند؛ عجیب این است که ناظر مسابقه می‌گوید در سالن کسی نیست و فقط عوامل تیم مقابل هستند. آقای ناظر کدام عوامل؟  شما امروز عملا قانون شکنی کردید و تا افراد از سالن بیرون نمی‌شدند، نباید اجازه برگزاری مسابقه را می‌دادید.

قالیشورانی یادآور شد: آیا معنای بازیِ بدون تماشاگر را من باید یاد عوامل برگزاری مسابقه بدهم؟ بازیِ بدون تماشاگر یعنی چه؟ شما برای ما معنا کنید. با این وجود، از نیروی انتظامی استان مازندران تشکر می‌کنم که با تاخیر دو ساعته و با اسکورت نیروی انتظامی از سالن مسابقه خارج شدیم.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه