شمانیوز

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تاتنهام مدعی شد این تیم از خرید توام با عجله پرهیز خواهد کرد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  با توجه به مصدومیت هری کین و دوری طولانی مدت این ستاره انگلیسی، اسپرز در حال حاضر یک مهاجم تخصصی نیز در اختیار ندارد و کار ژوزه مورینیو برای چینش ترکیب هجومی تیمش دشوار شده است. در روزهای اخیر نام های زیادی برای تقویت احتمالی خط حمله تاتنهام مطرح شده، اما سرمربی پرتغالی این باشگاه تاکید کرد آنها تنها به دنبال خرید مناسب خواهند رفت، نه جذب غیرمنتظره بازیکن.

ژوزه مورینیو گفت: "ما قصد نداریم خریدی غیرمنتظره از ترس عدم داشتن بازیکن داشته باشیم. وقتی می خواهید کاری انجام داده و اقدام جدیدی بکنید، باید تلاش کنید آن کار به درد آینده بخورد و نه فقط مشکل فردایتان را حل کند. باشگاه کاملا از شرایط آگاه بوده و با تعهد تمام عمل می کند، اما ما قصد داریم کاری انجام دهیم که از تمام جهات درست باشد.

بنابراین من در مورد بازیکنان سایر باشگاه ها، درمورد اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد یا منتفی می شود هرگز صحبت نمی کنم، زیرا من چنین شخصیتی ندارم و باشگاه تاتنهام نیز اینگونه نیست. ما در تلاش هستیم تا در صورت وجود فرصت های مناسب در بازار نقل و انتقالات، بازیکن جدیدی را جذب کنیم. اما تاتنهام هرگز به دنبال خرید ناگهانی و غیرمنتظره نخواهد رفت."

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied