شمانیوز

به نظر می رسد دنی سبایوس، هافبک اسپانیایی آرسنال تابستان دوباره به رئال مادرید بازخواهد گشت.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  در تابستان سال گذشته و بعد از نمایش های درخشان دنی سبایوس در ترکیب تیم ملی اسپانیا در رقابت های زیر 21 سال اروپا، بسیاری معتقد بودند رئال مادرید با انتقال قرضی این بازیکن به آرسنال مرتکب اشتباه بزرگی شده، اما در نهایت این هافبک جوان راهی لندن شد.

علیرغم شروعی فوق العاده، دنی سبایوس در ماه نوامبر دچار مصدومیت همسترینگ شده و در بازگشت هنوز نتوانسته در ترکیب توپچی ها قرار بگیرد. به نظر می رسد میکل آرتتا، سرمربی جوان آرسنال اعتقاد چندانی به دنی سبایوس ندارد و این باشگاه در تابستان تلاشی برای دائمی کردن قرارداد او انجام نخواهد داد.

قرارداد دنی سبایوس با آرسنال یک ساله و قرضی بود و هیچگونه بند خریدی در آن برای توپچی ها وجود نداشت، اما شروع درخشان سبایوس در ابتدای فصل باعث افزایش شایعاتی مبنی بر تمایل آرسنال به مذاکره با رئال مادرید برای خرید دائمی این هافبک جوان شده بود.

اما حالا به نظر می رسد دنی سبایوس تا پایان فصل شانس چندانی برای بازی کردن نداشته و در تابستان رهسپار برنابئو خواهد شد. البته دنی سبایوس رابطه چندان خوبی با زین الدین زیدان نیز ندارد و با توجه به مطرح شدن نام های فراوان برای تقویت خط میانی رئال مادرید از جمله پل پوگبا و دنی فن دبیک، ممکن است کهکشانی ها تابستان یا دنی سبایوس را دائمی فروخته و یا رضایت به انتقال دوباره و قرضی او به تیم دیگری بدهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied