شمانیوز
کد خبر : 933224

- یوونتوس موفق شد با ارائه نمایشی خوب 1-3 رم را در بازی یک چهارم پایانی جام حذفی ایتالیا مغلوب کند. در ادامه نتایج درخشان اخیر، بینکونری در نیمه نخست نمایشی توفانی ارائه داده و سه بار دروازه رم را باز کرد و در نیمه دوم نیز به اداره جریان بازی پرداخت تا با کسب برتری 1-3، راهی نیمه نهایی کوپا ایتالیا شود.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی رخ نداد و در دقیقه 20 رم فرصت داشت به گل اول برسد، اما کلایورت نتوانست روی ضربه محکم فلورنزی اثرگذار باشد.در دقیقه 25 یووه به گل اول دست یافت. روی پاس گونسالو ایگواین، رونالدو از سمت چپ وارد محوطه شده و موفق شد با یک ضربه تماشایی و زمینی گل اول را به ثمر برساند. حملات یوونتوس ادامه یافت و این تیم دقایقی بعد به گل دوم هم دست یافت. روی پاس داگلاس کاستا، رودریگو بنتانکور وارد محوطه شده و با حرکتی انفرادی و ضربه ای زمینی به گوشه دروازه، زننده گل دوم تیمش لقب گیرد.

در دقیقه 39 یوونتوس باز هم فرصت گلزنی داشت، اما ضربه محکم داگلاس کاستا از فاصله ای قابل توجه با عکس العمل لوپز همراه شد. اما در اوقات اضافی بیانکونری به گل سوم دست یافت. داگلا کاستا ارسال تماشایی داشت و لئوناردو بونوچی موفق شد با یک ضربه سر محکم موفق به گلزنی شد تا یوونتوس با برتری 0-3 راهی رختکن شود.

رم در همان ابتدای نیمه دوم می توانست به گل برسد، اما ضربه پلگرینی از راه دور با همان بوفون همراه شد و در ریباند نیز کالینیچ موفق عمل نکرد. اما در دقیقه 49 و روی ارسال کوادرادو، یوونتوس تا آستانه زدن گل چهارم نیز پیش رفت اما ضربه سر ایگواین به دیرک دروازه رم برخورد کرد و این فرصت از دست رفت. اما در دقیقه 53 رم به گل اول دست یافت. چنگیز اوندر پشت محوطه صاحب موقعیت شد و شلیک محکم او بعد از برخورد به دیرک دروازه و البته دست بوفون، وارد دروازه یوونتوس شد تا جالوروسی به بازگشت امیدوار شود.

دقایقی بعد رم فرصت خوبی برای زدن گل دوم هم داشت، اما فلورنزی در موقعیت تقریبا تک به تک نتوانست گلزنی کند و مغلوب بوفون شد. در ادامه یوونتوس تا آستانه زدن گل چهارم پیش رفت، اما ضربه ایگواین در دهانه دروازه با عکس العمل خوب لوپز مواجه شد. در دقیقه 83 و روی ارسال زمینی پیانیچ، رونالدو صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه توپی از خط دروازه ها گذر نکرد و یوونتوس موفق شد 1-3 رم را مغلوب کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه